Oceny Opel Corsa A Hatchback 1.2 i 45KM 33kW 1985-1993

Opel Corsa A Hatchback 1.2 i 45KM 33kW 1985-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Corsa A Hatchback 1.2 i 45KM 33kW 1985-1993

~Pawelec
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Malutki, bardzo zwinny jak mucha samochód, podjerzdzajac pod np. SUVa bmw X5 wygląda jak zabawka. Pomimo tego, że to prosty i nieładny samochód, przykuwa spojrzenie przechodniów oraz innych kierowców. Opel corsa a na polskich drogach już poprostu nie występuje. Bardzo tani w utrzymaniu i niezawodny, gdyby nie ogromny problem z korozją byłby to świetny samochód. Szkoda, że takich już nie produkują bo chętnie bym kupił ale z klimatyzacja:)
~Corsarz
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Ogólnie najważniejszy jest stosunek cena / jakość - za żałosne pieniądze mamy dobre auto. JEDNAK! Ważne, zeby kupić auto uszanowane. Ja miałem 2 Corsy. Pierwsza była wyniszczona na polskich drogach, silnik żarł olej - totalna porażka. Inna pochodziła z niemiec - ta to zupełnie coś innego. Uszanowana, bezawaryjna. Tak więc Corsa Corsie nie równa i oceneniający mieli niby te samo, ale jednak inna auto.
4,1
~Liber
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Moje pierwsze autko. Tanie i niezawodne. Pali zawsze od kopa. Przejechałem prawie 20 tys. w niecały rok i ani razu mnie nie zawiódł. Zaliczył m.in. 17 godzinną trasę w korkach (ponad 600 km) bez żadnych problemów. Części i naprawy tanie. Usterki dotyczą tylko drobnych rzeczy: zacinająca się szyba, itp. Do mankamentów można zaliczyć rdzę, która zeżarła mi drzwi. Auto nie jest zbyt ładne, ale idealne dla osób, które chcą niezawodne auto w cenie...
~Przemek
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Ogólnie nie jest źle, ale: nigdy wiecej trzydrzwiówek!!! Właściwie lepsze auto mi nie potrzebne i pewnie gdyby nie te kłopoty z wsiadaniem, wogóle nie myślałbym o zmianie samochodu. Zastanawiam się nad załozeniem gazu, ale to chyba nie ma sensu. Podany przeze mnie przebieg należy traktować z przymrużeniem oka, bo auto jest sprowadzone i tak naprawdę nie wiadomo ile ono przejechało.
~kama~
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Mysle, ze jak na swoja cene (4000) jest godny polecenia zwlaszcza jesli nie chce sie jezdzic autobusem :) jest w sam raz dla poczatkujacych kierowcow(kobietek zwlaszcza :)) Moj ojciec powiedzial kiedys, ze ma przejrzysta deske rozdzielcza- w sam raz dla kobiet :)rzeczywiscie prostrzej chyba nie widzialam. Poza tym jest maly, zwinny i zgrabny,wszedzie nim wjade Ogolnie ok.
~krzysiekalb@vp.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Auto bezproblemowe, dość ekonomiczne. Z racji wieku trzeba sie o niego troszczyć, a odpłaci się bezproblemową eksploatacją. (Wymiana filtrów, płynów przeczyszczenie zapłonu i ogólna kontrola stanu tech. i wymiana el. eksploatacyjnych). Auto ma łańcuch rozrządu, zatem nie trzeba martwić się jego wymianą (dożywotni).
Dziennik kosztów dla Opel Corsa A Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
9,7
~pasjonat
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Auto kupione u dealera / samochód roku 1993. Żartem mówiąc zamierzam dać napis na boczna szybę: " Nie uwierzysz, ale naprawdę mam dopiero 12 lat." Samochod niegarażowany,używany głównie na krótkich trasach, praktycznie bez wiekszej korozji, akumulator orginalny,nigdy nie doładowywany, zapala w największe mrozy od "pierwszego wejrzenia"
~Przemas
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Fajne autko. Dobrze się prowadzi, praktycznie bezawaryjne. W trasie ani razu mnie nie zawiodło. Proste w obsłudze, jak ktoś ma trochę pojęcia to można sporo samemu przy nim zrobić. Nie potrzeba żadnych komputerów. Elektroniki w nim tyle co w radiu:)
4,1
~swimrad@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
nigdy mnie nie zawiódł dlatego oceniam na 5, do spalania się przyzwyczaiłem ( teraz jeżdżę na gazie), pomimo kilku mankamentów czuję sentyment i ciężko mi będzie sprzedać a jest do sprzedania 10.000tys. zł do negocjacji ( gaz)
3,7
~lucman87
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Bardzo praktyczny samochód, świetnie wykorzystana przestrzeń bagażnika. Daje przyjemność z jazdy, można się do niego przywiązać.
Opel Corsa A Hatchback