Oceny Opel Corsa A Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1985-1993

Najnowsze oceny Opel Corsa A Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1985-1993

3,6
~jajkonatwardo
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
stary był ten samochód, cena na tamte lata wysoka (kupowany przed wejściem do UE), wolałbym taksówkami jeździć niż go kupić drugi raz. No chyba że zadbany egzemplarz, który by było tylko pilnować już samemu. Fajne doznania z jazdy bo pojazd bardzo zrywny i ekonomiczny - przy 60 km to auto latało dosłownie - ale nie dość że blacha lekka to i zjedzona - wiec co tu ciągnąć :). No ale te usterki niestety działaja źle na naerwy no i nie da se...
~Agnieszka, princessluna@op.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Małe, bardzo zwinne autko, które na dodatek mało pali. Było sprowadzane, więc tym samym i zadbane :) Jeździ się nim fantastycznie, silnik pracuje równo i raczej cicho. Nie pije oleju i jeszcze nic nie musiałam z nim naprawiać, a mam go dwa lata.
~benjito@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
jestem zaskoczony dynamiką tego auta, małe to ale żwawe aż sam sie dziwię, przypominam że mówie o dieslu, przy tym to spalanie, ale z tyłu dziecko woże bo za dużo tam miejsca nie ma, no i korozja troche łapie ale to nie dziwota przy tym roczniku.
~Pawel Jurx
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Posiadam opel corsa Sport 1.4 z limitowanej edycji. Pomimo tego ze to juz dziadek (a raczej babcia), niewielu smialkow ma ze mna starty. Jeszcze nie mialem zadnej powaznej usterki, spisuje sie wspaniale. Malo kto uwiezy, ale osiagam nim zawrotne (jak na ten typ samochodu) predkosci - niestety sprawia to ze samochod nie jest bezpieczny, gdyz w czyms tak malym nie bylo by co ze mnie zbierac. Pozdrawiam.
3,5
~olszowka@prgw.com.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Pomimo wszytkich usterek samochod oceniam jako dobry /dla dwoch osob/, zapewnia zupelnie przyzwoite osiagi i takiz komfort, nawet jazda na dluzszych odcinkach nie jest meczaca . Jezeli mialby byc traktowany jako samochod dla pieciu osob, to ze wzgledu na brak miejsca nota bylaby nizsza.
~zumzum@o2.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak ktos potrzebuje tanie wozidlo to nadaje sie bardzo dobrze. W przeciwnym wypadku nie ma sensu szukac nawet idealnie utrzymanych. Juz lepiej jakas limuzyne z tego czasu albo jakiegos japonczyka.
~mario
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jestem strasznie zadowolony z tej corsiny. Wygodne przestronne i jak trza to mozna poszalec bo jest czym przy wadze ponizej 800kg.
~Michał z Warszawy
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
za tą cenę wehikuł czasu który całkiem fajnie jeżdzi
~doluk@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jestem posiadaczem od niedawna opelka 1.4i. Autko zwinne.. .Z 1.6 na przyspieszenie wygra bez problemu..Doskonale dla kobiety lub mlodego kierowcy...Blachy gnija ale czesci jest pod dostatkiem....
~Brążek damian020@vp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Autko jest niesamowite nie jeden wiekszy woz zostal pod swiatlami!!!!!!!!
Opel Corsa A Hatchback