Ocena kierowcy - Opel Corsa A Hatchback

Michał z Warszawy, 17 lat temu
Silnik 1.4 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1990
Opel Corsa A Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1985-1993 - Oceń swoje auto
za tą cenę wehikuł czasu który całkiem fajnie jeżdzi
Rewelacja, przyspiesza super, na początku miałem dużą frajdę z przyszpieszenia. ostatnio coś trochę straciło na mocy - muszę chyba się udać do mojego mechanika :)
Nie miałem żadnych problemów - nie zauważyłem potrzeby istnienia kategorii "skrzynia biegów" więc chyba "doskonale"
No cóż w tym autku prędkość się po prostu czuje - bez wspomagania, kierowca jest "blisko" wszystkiego
Super. Parkowanie to przyjemność - nie to co w jakejś lagunie. Wszystko w zasięgu ręki ;)
Nie ma co dużo wymagać. Kanciaste i śmieszne. W moim egzemplarzu dużo mam "pourywane", czyli ciepło/zimno reguluje pod kierownicą, a oparcie fotela - muszę używać klucza !
nieźle paruje w zimę jak nie otworze troszkę okna - nie wiem czy to normalne, czy nie
z przodu średnio, z tyłu mało. W bagażniku prawie wcale, a jak jest jeszcze gaz .. ale używam w 2 osoby więc bagażnikiem jest kanapa z tyłu
no w tym aucie wszystko słychać. U mnie to jeszcze dziury w karoserii świszczą !
No dla mojego opla to nie ma kategorii. Kupiłem za 3.5 tys, przejechałem już 40 tysięcy i wydałem jakieś śmieszne pieniądze na naprawy / konserwacje a spalanie bardzo niskie
no dziury w karoserii, w środku szczegóły i drobiazgi których nie reperuje no i rdza, rdza, rdza - przeżera wszystko, niektóre elementy nośne też
w ciągu 1.5 roku popsuł mi się: - alternator (40zeta) - rozrusznik (60zeta)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 60KM 44kW [l/100km]

7,9