Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW 1997-2000 (77) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Ogólnie słabo, sporo drobnych usterek - od uszczelek, po wydech, kontrolki, etc. ale konia z rzędem temu kto powie dlaczego żarówki palą się w tempie pociągu TGV gnającego do Paryża - średnio co dwa, trzy miesiące którąś trzeba zmienić, kontrolka od deski, linki, sprzęgło, hamulce.Zdecydowanie zbyt duże spalanie w mieście, słabe ogrzewanie, przemarzanie przedniej szyby i szyberdachu,
~grzesiek2888
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
W tej klasie mimo wszystko ciężko znaleźć auto w takiej cenie i o takim całokształcie. Jak na pierwsze auto, polecam korsiarza, bo mnie nigdy nie zawiódł, nie zastawił na środku drogi:), a jak coś się zepsuło to nie był to \"zaskakujący atak\", ale stopniowe alarmowanie do wymiany powoli psującej się rzeczy. Dość dużo jeżdzi tych autek po drogach, a to w końcu o czymś świadczy.
~grezur
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Małe autko z małymi usterkami i kilkoma plusami za rozsądną cenę. Ale jak już pisałem wcześniej - raczej do miasta, na zakupy czy po dzieci do szkoły. Na większe wyjazdy zbyt mało miejsca, zbyt niewygodne fotele, za mały bagażnik i niski poziom bezpieczeństwa. Co z tego że jest ABS i poduszki powietrzne, skoro składa się jak puszka po Coli.
~grezur
~devid
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Jak na takie gabaryty - 950kg wagi (z klimą) to zdecydowanie za dużo, szczególnie na tak niewielki silnik. Wszyscy mówią, że samochód dobry tylko do miasta. Tylko ze względu na gabaryty. Spalanie w mieście nie różni się od samochodów z silnikami 1.4 lub 1.6, a daje znacznie mniej frajdy. Za to na trasie pali jak prawdziwy diesel i tam najlepiej się nadaje!
~Heniu
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Beznadziejnie. Co z tego, że pojazd jest tani w zakupie 2500 - 3500zł, ale awaryjność wysoka. Nie mogę dać lepszej oceny. Mam skromny budżet jak większość szukających tego auta i z całą pewnośćiąnie kupiłbym go gdybym mógł cofnąć się w czasie. Moje Clio z 1992 było dopiero bezawaryjne. Szkoda, że zgniło
~AnonimLD
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Tylko tak mozna ją było ocenić - konkurencyjna przy zakupie (to w końcu Opel, więc musiał byc trochę droższy od Fiata, czy "Francuzów"), absolutnie niezawodna, niedroga w eksploatacji i do tego to świetne spasowanie deski rozdzielczej (cisza, cisza i cisza ....)
~Pawcio
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Corsa kupiona w 1998 roku za 33tys PLN nie była najtańszą ofertą na rynku. Natomiast absolutnie nie żałuję wyboru - niezawodność, tania eksploatacja oraz bardzo udana jednostka napędowa to zalety, które obecnie nie są osiągalne dla wielu współczesnych konstrukcji (m.i. awaryjność).
~Corsa2013
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Za parę złotych można nabyć niezłe auto- ja je mam po tacie, salonowe i mimo paru stłuczek- w tym jedna poważna- auto śmiga aż miło. W 3,5 roku zrobiłem nim prawie 50 000 km i jestem bardzo zadowolony z tego auta- zajeżdzę je do końca i oddam na żyletki;)
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
6,2
7,8
~zipo
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Cena jak najbardzie przystępna kupiłem go w maju 2005 roku za 14.000 zł z gazem ( gaz był 3 miesiące wcześniej założony) dodam do tego że ma bardzo bogate wyposażenie min. wspomaganie, el. szyby, EPS, centralny, autoalarm
Opel Corsa B Hatchback