Ocena kierowcy - Opel Corsa B Hatchback

dante1999@op.pl, 17 lat temu
Silnik 1.2 i 45KM 33kW
Rok produkcji 1995
Opel Corsa B Hatchback 1.2 i 45KM 33kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
ogolnie auto warte polecenia wyglad nie taki az archaiczny jak niektore autka z tych lat. niezawodny silnik nie di zajechania zawieszenie podobnie ma spory bagaznik jak na takie autko wiozkem w nim i pralke i kuchenke oczywiscie po zlozeniu tylnich siedzen.
silnik chodzi rowno dodatkowo na aalegro zakupilem magnetyzery za 60 zl i teraz chodzi wrecz idealnie cicho i rowno
biegi wchodza bardzo lekko nie mam zadnych zastrzerzen.
nie mam wspomagania wiec czesto musze sie wysilic...
nie narzekam bardzo dobrze widac z powodu braku zaglowkow na tylnej kanapie widokm poprzez wsteczne lusterko wrecz idealny
nie narzekam duzy schowek z mijecem na dwa napoje z latwoscia miesci sie duzy napoj z mcDonalada.
czesto mam problem z odparowaniem szyba ale jak przelacze na chwile na maksymalne obroty szybko sie odparuja , szybko sie tez nagrzewa normalnie rewelacja jesli chodzi o ogrzewanie.
jak na takie gabaryty to naprawde super dodatkowo na allegro za ok 70 zl doklupilem sobie podlokietnik i teraz jezdze jak limuzina lokiec oparty bardzo wygodnie sie jedzie. z tylu trosze miej miejsca ale dla osoba o krotkich nozkach do 170cm powinno wystarczyc.
u mnie w aucie jest dosc glosno moze to przez to ze mam zle wklejana przenia szybe po wymianie.....
pali rowno 6,2 litry co tydzien wykonuje ja 1200km wiec nie narzekam jazada mieszana 23zl za 100km
kupilem za 6000zl 80zl w skobowce 180 za rejestracje 300zl ubezpiecznie naprawde za takie auto to nie duzo pieniazkow trzeba wydac.
auto nigdy nie zostawilo mnie na drodze zawsze o usterce odpowienio predzej poinformuje.
nie spotkalem sie z taka reguralnie chodze do mechanika koszt czesci jest zadowalajacy place do maks 100zl za pare pierdolek a czesciej bywa mniej.
Opel Corsa B Hatchback