Ocena kierowcy - Opel Corsa D Hatchback

Donata, 14 lat temu
Silnik 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Rok produkcji 2007
Opel Corsa D Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
3 * dlatego, że spodziewałam się bardziej dynamicznego silnika patrząc na to co jest napisane 1.4 90 KM mógł by szybciej reagować na wciskanie gazu :)
nie mam żadnych zastrzeżeń, pracuje płynnie, rękojeść doskonale dopasowana do dłoni, pracuje się nią intuicyjnie.
hmmm tutaj to kwestia przyzwyczajenia, jeśli lubicie miękkie auta,takie które was pobujają do celu i popłyniecie nimi na \"trasie\" to Opel Corsa D nie jest dla Was. Samochód ten jest bardzo sztywny, ale co za tym idzie bardzo dobrze się go prowadzi na zakrętach jest bardzo usłuchany i nie jest podsterowny. Więc jak dla mnie to , ze trzyma się drogi i prowadzi się go dobrze pozwoliło mi na wynagrodzenie go 4 gwiadkami
widoczność w tym aucie jest naprawdę przeciętna mam na myśli tylną szybę, szerokie tylne słupki zabierają widoczność w za dużym procencie. Trzeba się nieźle nagimnastykować w trakcie jazdy na siedzeniu żeby zobaczyć co się dzieje za samochodem. Natomiast z przodu ogromna duża szyba wynagradza nam niedoskonałości :)
nie poszalejesz tym samochodem mimo, że cyferki wskazują inaczej, rozczarujecie się wciskając pedał gazu. Oczywiście jest to ocena subiektywna.
nie wiem jak działa klimatyzacja bo jeszcze jej nie użyłam ale jeśli chodzi o nagrzewnice to troszkę zmarzniesz zanim się nagrzeje ;)
tutaj jest wszystko w jak najlepszym porządku jest sporo miejsca więc i rosły facet nie będzie miał problemów zasiąść za sterami tego hmmm ładnego autka :)
Wyciszenie tego samochodu oceniam na 4 można w nim spokojnie jadąc powyżej 120 km spokojnie słuchać nie głośno radia. Tutaj jest ok :)
jak na tej klasy auto, jego wagę i wielkość powinno palić mniej, średnio w cyklu mieszanym to 6,5 l/100 przy obecnej technologii tyle potrafią palić auta z o wiele większymi silnikami i gabarytami.
narazie nie narzekam :)
nie narzekam ;)