Lista ocen Opel Corsa E Hatchback 5d (28) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adaś
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Po dwóch latach stwierdzam, że Corsa to jedno z najprzyjemniejszych aut jakimi jeździłem! Bardzo nowoczesne i przestronne wnętrze z wygodnymi fotelami, prosty i dość ekonomiczny silniczek, fajnie działające multimedia. Fajny balans między ceną zakupu, awaryjnością i wygodą. Takie idealne auto na codzienne dojazdy do pracy i jakiś weekendowy wypad w 2-3 osoby.
~adamost
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Samochód spełnia wszystkie moje wymagania. Kupowałem go jako "wozidło" do pracy które ma być tanie w eksploatacji i w miarę niezawodne. Użytkuję go niecały rok i zaskakująco mało pali a także jeździ bez żadnych usterek. Dość ciche w środku. Nic nie piszczy i nie stuka. Pali średnio 7,5 l gazu na 100 km. Zużycie paliwa podaję dla LPG. Benzyny nie wiem ile zużywa.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Twinport LPGTEC 90KM 66kW
Dostałem samochód jako służbowy. Przeklinałem każdy dzień, kiedy musiałem do niego wsiadać. Silnik głośny i mułowaty. Beznadziejna widoczność na boki z przodu, niewygodny fotel. Klimatyzacja, która nie radzi sobie powyżej 25 stopni. W zasadzie brak wygłuszenia. Powyżej 100 kmh w środku ciężko już rozmawiać. Notoryczne problemy z fabrycznym LPG.
~blindmen
Hatchback 5d 1.4 Twinport 90KM 66kW
Cena do jakość bardzo dobra, kto narzeka to widać Januszowe podejście, kupić auto za 50tyś i oczekiwać segmentu D. Na tle konkurencji wypada INACZEJ. Każde auto z segmentu B jest dla innej grupy "użyszkodników" To jest auto dla spokojne grupy bez szału ale bez awarii. W tym segmencie nie ma auto z podgrzewaną szybą i bez silników "karton mleka"
~Gdańsk
Hatchback 5d 1.4 Twinport 75KM 55kW
Kupując auto zależało mi głównie na radiu z funkcją telefonu i automatyczną klimatyzacją oraz żeby nie miało foteli komfort jakie miałem w Corsie D które musiał tapicer przerabiać bo mocno po bokach uciskały.Obecnie wygodne fotele można uzyskać w/g cennika tylko w coloredition ale warto zapytać może można dopłacić do innych wersji Opla i zamówić.
~joker
Hatchback 5d 1.4 Twinport 90KM 66kW
Auto tanie, miejskie, wygodne, bezpieczne i niezwykle zwrotne. Proste w budowie i serwisie. Godne polecenia dla osób ceniących komfort (jak na małe auto), ciszę i zwrotność - a przede wszystkim spokojną jazdę. Raczej nie do szybkiej jazdy i na długie trasy. Gdyby nie toporna skrzynia biegów byłoby idealne.
~Lux
Hatchback 5d 1.2 Twinport 70KM 51kW
Małe z zewnątrz ale obszerne w środku i solidne auto do jazdy na co dzień, oraz do wypadów na weekend czy na wakacje dla 3-osobowej rodziny. Jeden z ostatnich normalnych nowoczesnych samochodów z 4-cylindrowym silnikiem, bez turbosprężarek, automatów i udziwnień.
~Piotr KRA
Hatchback 5d 1.4 Twinport 75KM 55kW
Auto było kupowane jako miejskie dla kobiety + okazjonalnie dowożenia do szkoły trójki dosyć wysokich (jedno już 180+) dzieci i w tej roli sprawdza się doskonale. Generalnie w dobrej cenie spore auto z niezłym dającym się lubić wnętrzem.
~Tom
Hatchback 5d 1.4 Turbo 100KM 74kW
Fajny wygodny samochód miejski a gdy trzeba wyjechać na niedługą trasę 100 km to też nie można narzekać. Jazda 140 - 150 na autostradzie i spokojnie można rozmawiać przez oplowski zestaw głośnomówiący w radiu czy słuchać muzyki.

Usterki Opel Corsa E

Opel Corsa E – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Walter
Hatchback 5d 1.4 Twinport 75KM 55kW
Niezawodny i ekonomiczny. 5 lat eksploatacji (57tys.km) bez najmniejszej usterki, w czym także zasługa b.dobrej jakości serwisu - Nexteam, W-wa, ul Modlińska.
Opel Corsa E Hatchback 5d