Lista ocen Opel Crossland/Crossland X (24) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greeg
Crossover 1.2 Turbo 130KM 96kW
Autko dynamiczne i jednocześnie bardzo ekonomiczne. Wewnątrz jest wygodnie, przestrzennie i ergonomicznie. Duży bagażnik jak na niewielkie gabaryty auta. Warkot 3 cylindrowego silnika jak dla mnie brzmi przyjemnie. Na razie jedyne co mi przeszkadza to nieco głośnie w niektórych warunkach zawieszenie.
~Piotr
Crossover 1.2 82KM 60kW
Jest to jak dotąd najgorszy samochód jakim jeździłem. Samochód posiada wadliwy układ hamulcowy, są problemy z wyciszeniem a przy prędkościach powyżej 110 km/h w samochodzie hula wiatr. Ponadto są problemy z lakierem, elektroniką a jako wisienka na torcie problemy ze skrzynią biegów.
~Szymon
Crossover 1.2 82KM 60kW
Auto posiadam od półtora roku. Jak za tą kwotę, nie narzekam na jakość wykonania. Silnik daje radę na dłuższych dystansach, jednak brak troszkę mocy. Z wad raz zaciął się pedał gazu, ale odblokował po kilkukrotnym naciśnięciu. Auto pali mało, przy ekonomicznej jeździe.
~Zrażony do lpg
Crossover 1.2 LPG 81KM 60kW
Autem jeździ sie przyjemnie ale raczej krótkie dystanse (brak 6biegu i mała moc) Fabryczna instalacją działa dobrze i tankowanie wychodzi tanio... do czasu serwisu. Niestety serwis samej instalacji gazowej to koszt 600zl (wymiana 2 filtrów plus podłączenie do komputera 0.6 Rbg)
~Michał
Crossover 1.2 Turbo 110KM 82kW
Zgrabny, ładny, nowoczesny samochód. W mieście zaskakuje niskim apetytem na benzynę. W trasie również przyjemny, gdzie francuski, doladowany Puretech pozwala na sprawne wyprzedzanie i pokonywanie kilometrów. Wyciszenie wnętrza na dobrym poziomie.
~JozefK
Crossover 1.2 Turbo 110KM 82kW
Zrobiłem ponad 8 tyś/km w tym dłuższą trasę około 3 tys/km. Samochód jak na tą klasę bardzo dobrze się sprawuje. Dobrze się prowadzi, jest w miarę przestrzenny, przyspiesza dobrze. Mógłby trochę mniej spalać, moja średnia to 7,5 l/100.
~Roman60
Crossover 1.2 Turbo 110KM 82kW
Zrobiłem crosslandem jazdę próbną. Jak na samochód klasy B to jest OK. Nie podoba mi się, że wszedzie ma dużo twardego i czarnego plastiku, w drzwiach i cala deska rozdzielcza
~skaner1
Crossover 1.2 Turbo 110KM 82kW
Ogólnie fajne autko rodzinne. Trochę zdziwienia , gdyż nie jest to stary poczciwy OPEL GM, tylko delikatny francus...
~Piast
Crossover 1.2 82KM 60kW
Fajne auto, z zewnątrz niewielkie, wewnątrz jest sporo miejsca. Ekonomiczny silnik, duży prześwit, dobry poziom bezpieczeństwa.
Dziennik kosztów dla Opel Crossland/Crossland X
7,1
~Kfiato
Crossover 1.2 Turbo 110KM 82kW
Niezbyt urodziwe , praktyczne , całkiem przestronne auto , z zaskakująco niezłym audio