Oceny Opel Frontera A Standard 2.4 i 125KM 92kW 1991-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Frontera A Standard 2.4 i 125KM 92kW 1991-1995

~bravomusic@interia.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem. Jak ktoś chce mieć fajną terenówkę (moja jet w wersji LONG orurowana, przyciemnione szyby, instalacja gazowa nowa , alufelgi CHROM itd. - moim zdaniem ładniejsza i wiadomo pakowniejsza i wygodniejsza!) to polecam bez żadnej ściemy. Jeżdzę nią prawie dwa lata. Pierwszy właściciel w Polsce i jeden w Niemczech. Potzrebuje kasy na mieszkanie więc zmuszony jestem sprzedać, ale nie za wszelką cenę. Jak coś to...
~fan
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Dla mnie doskonały. Na pewno nie na długie podróże z dużymi prędkościami, ale samochód ogólnie rewelacyjny. Teraz mam nowy model 2.2 tdi i sie zastanawiam po co zmieniałem. Niekupujcie nowych bo nie warto są plastikowe. Stara fronterka to solidne metalowe auto, które nie kaprysi.
~mack - maciek72@tenbit.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
jezdze od 4 lat , non stop na LPG , wszystko by bylo ok gdyby nie to ze trzesie i nei da sie poszalec - ale gdybym to chcial uzyskac to bym nie kupowal frontery ale jakas BMW :) frontera jest naprawde dobrym samochodem - zreszta che go wymienic na nowszy model FRONTERA B
~boroowik
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Duże auto,wygodne i w miarę ekonomiczne z instalacją LPG
~frontera4x4
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Typowe auto w teren. Sam metala nie jakieś lakierowane plastiki. Dobre w stromych podjazdach, troszkę gorsze w grząskim terenie ale zawsze się wygrzebie.
3,5
~tom
Standard 2.4 i 125KM 92kW
jezdzilem tym autem7lat bez oszczedzania go glownie wterenie poza drobiazgami nie narzekam uwaga mlode roczniki podobno juz nie sa tak dobre

Usterki Opel Frontera A

Opel Frontera A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~mpalusz@gazeta.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Chyba nieco powyzej przecietnej, szalu nie ma ale auto ma juz swoje lata i nalezy byc tego swiadomym ja mimo wszystko jestem zadowolony
2,5
~baniwks@wp.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Bardzo ciężko zmienia się napęd z 2 na 4 czyli na biegi terenowe - niecały rok dwa razy zmieniałem skrzynie biegów i dwa razy przegub elastyczny [gumowy]wału napędowego .ps 6 lat jeżdziłem Oplem Omegą 2,3D i żadnej awarii - a przy Fronterze ROZCZAROWANIE (Skrzynia biegów)
~mariusz_wierzbicki@vp.pl
Opel Frontera A Standard