Oceny Opel Frontera A

13 ocen

Najnowsze oceny Opel Frontera A

~Leszek
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Aut jest w rodzinie od 17 lat. Nie jest mocno eksploatowane ale zrobiło już u nas ok. 100 tysięcy km. Nigdy nie przytrafiła się żadna poważna awaria a auto zawsze wracało do domu na kołach. Nawet amortyzatory nigdy nie były przez nas wymieniane a mają jeszcze ok 60%. Auto czasami używane w terenie (do polowań) - radzi sobie zaskakująco dobrze, nawet w ciężkim terenie pod warunkiem, że ma założone typowo terenowe opony. Super auto za te...
3,2
~majkell
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Auta za bardzo nie polecam. Z wyglądu, bardzo mi się podobał, ma bardzo interesująca linię, nie wyglada jak wysokie pudelko na kolach, a jak dynamiczna terenowka, jedna z ładniejszych, bez porównania do tego, co teraz robią. No ale to na tyle. Jesli chodzi o komfort jest to najlepiej nie jest. Miejsca calkiem sporo, ale fotele nie za wygodne. Auto zdecydowanie nie na dluzsze trasy, przynajmniej nie na polskich drogach. Kolein to najwiekszy...
~bravomusic@interia.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem. Jak ktoś chce mieć fajną terenówkę (moja jet w wersji LONG orurowana, przyciemnione szyby, instalacja gazowa nowa , alufelgi CHROM itd. - moim zdaniem ładniejsza i wiadomo pakowniejsza i wygodniejsza!) to polecam bez żadnej ściemy. Jeżdzę nią prawie dwa lata. Pierwszy właściciel w Polsce i jeden w Niemczech. Potzrebuje kasy na mieszkanie więc zmuszony jestem sprzedać, ale nie za wszelką cenę. Jak coś to...
4,1
~Darker
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jeździłem samochodem w pracy, w lesie. Samochód nie zaskakiwał poważnymi awariami i spełniał swoje zadanie. Dobra i niedroga terenówka. Wiem, że kupiłem z dużym przebiegiem i wymienionym silnikiem, ale to nie miało żadnego znaczenia. Jedynie później miałem problemy z instalacją LPG, ale ta też była leciwa. Ogólnie naprawdę nieźle. Przy jeździe na LPG to naprawdę jedna z najtańszych terenówek w eksploatacji codziennej.
~sebano79
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jak na auto w tym wieku , codziennie eksploatowane w terenie jest super. Zero rdzy (blachy ocynk), zawsze dowiozło mnie do domu. Wjeżdżałem w miejsca gdzie małymi ciągnikami nie mogli! Ale to też zasługa opon.
2,7
~Hatake
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Jeździłem tym samochodem 4 lata. Pracowałem jako dziennikarz i jeździłem nim po połowie Europy. Zrobiłem nim 80 tys, z czego 60 tys. na LPG. Auto bardzo dobre w teren, bardzo praktyczne, ale KOSZMARNIE awaryjne.

Usterki Opel Frontera A

Opel Frontera A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Patryk
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Świetny samochód dla turysty, ponieważ jest ekonomiczny jak na samochód terenowy. Z racji wysokiego zawieszenia Opel jest idealny na wycieczki w teren czy do lasu. Osobiście muszę dodać, że nie wybudowałbym domu tak szybko gdyby nie mój Opel i jego wspaniałe silne 4x4.
~duch9992
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
wygląda super jak na starszą terenówkę. Moja ma przyciemnione szyby dodają uroku i aluminowe felgi, dokładasz tylko orurowanie i zajebisty wygląd:) moja akurat nie ma orurowania. Ale postaram się dokupić.
3,6
~frota
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Ja jestem w miarę zadowolony. Wiedziałem co kupuje,nie najnowszą konstrukcję,awaryjną i paliwożerna,jesli się potrafi z tym pogodzić to reszta jest do zniesienia. Auto dobre na zimę,i lekki teren,pakowne i wygodne. Mimo wieku nadal potrafi byc ładne
2,5
~Luk
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Witam. Zacznę od tego że nie polecam tego auta nikomu! Słowo ekonomia nie istnieje- w zimie pali ok 20 litrów (jak odpali). Wnetrze z tandetnego plastiku, strasznie trzeszczy i sie trzęsie. Zero komfortu, dla porównania sprinterem robie trase holandia i z powrotem i nic mnie nie boli a fronterą wystarczy 200 kilometrów i już nie chce sie dalej jechać. Jedyny plus to napęd na 4 koła. Reszta to szrot i to jeszcze za jaką cene. Nigdy więcej