Oceny Opel Frontera A Standard 2.3 TD 100KM 74kW 1991-1995

Najnowsze oceny Opel Frontera A Standard 2.3 TD 100KM 74kW 1991-1995

2,5
~Luk
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Witam. Zacznę od tego że nie polecam tego auta nikomu! Słowo ekonomia nie istnieje- w zimie pali ok 20 litrów (jak odpali). Wnetrze z tandetnego plastiku, strasznie trzeszczy i sie trzęsie. Zero komfortu, dla porównania sprinterem robie trase holandia i z powrotem i nic mnie nie boli a fronterą wystarczy 200 kilometrów i już nie chce sie dalej jechać. Jedyny plus to napęd na 4 koła. Reszta to szrot i to jeszcze za jaką cene. Nigdy więcej
2,7
~Marek
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Mialem 11 letnie auto po dwoch latach jazdy w mieszanych warunkach prawie cale sie rozpadlo.Jezeli mialo by jezdzic w trudniejszym terenie (do czego naprawde nie jest stworzone) to nie wiem czy wytrzymalo by pol roku
3,4
~bidford@gazeta.pl
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Nowsze modele tego auta są o wiele lepsze, ale generalnie może być. Za słaby diesel kiepsko radzi sobie z dużą masą auta. Utrudniony dostęp do bagażnika (mam tylną klapę "kładzioną" w dół, ciężko dosięgnąć ręką do końca bagażnika), nieraz zamiast odsuwać konstrukcję koła zapasowego, otwierać tylną szybkę i drzwiczki wrzucam bagaże na tylne siedzenie - nie jest to wygodne rozwiązanie.
~Waldek
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Za cenę jaką się kupuje te auta teraz, to nie jest to taki zły wybór.
3,6
~pan CIARABACH
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
auto dla polaka. nie jest skomplikowane, jast nie zawodne, ma uniwersalne zastosowanie, w terenie dla amotora w 100% wystarczy
~kaban
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Samochód kupiłem jak miał 4lata i 50tyś przebiegu, teraz ma lat 14 i 230tyś. Obecnie autem jeżdżę głównie na polowania i na grzyby. Jestem zadowolony
~Kenzo
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Nie jest to auto za 200 tyś więc 5 nie dostanie :)
3,6
~ajak1
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
wszystkie zle wspomnienia i wrazenia znikaja, gdy się siadzie za kierownicę: obok żona, z tyłu dzieci, w bagazniku psy i do lasu, frajda jest, nie da sie ukryć
3,7
~PiotrekWroc
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Auto warte polecenia nawet dla kobiety!!! jeżdżę Oplem 3 miesiąc jestem zadowolony pomimo dobnych niegodności
~losiu8@op.pl
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
bardzo fajnie sie jezdzi, wygodny, duzy, troszke za slaby.... a tak super autko . w terenie tez sie spisuje...
Opel Frontera A Standard