Ocena kierowcy - Opel Frontera A Standard

pan CIARABACH, 12 lat temu
Silnik 2.3 TD 100KM 74kW
Rok produkcji 1992
Opel Frontera A Standard 2.3 TD 100KM 74kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Karoseria : buda super się trzyma,chyba że kupujesz model po rajdach terenowych :-)
auto dla polaka. nie jest skomplikowane, jast nie zawodne, ma uniwersalne zastosowanie, w terenie dla amotora w 100% wystarczy
silnik to powinni ze sprintera pakować tak jak w musso. 2.3 td za słaby w mieście i w szybszej trasie. do normalnej jazdy wystarczy,auto to czołg jak sie bujniesz do 130 to w zupełności wystarczy i tak czujesz się lepszy od patałachów w golfach:-) cena super,auto solidnie wykonane,nie kupuj zgniłych, nawet za pół darmo- nie opłaca się.
skrzynia super,reduktor też fajno chodzi
nowe amory,sworznie,tuleje wahaczy a na drobnych nierównościach auto się telepie jak wóz drabiniasty
do przodu super, cofając przeszkadza zapas,na lusterka dość ciężko
ogrzewanie słabe, w zimie tragedia, dupa marznie
mam 195cm, jestem zadowolony z przestrzeni dla kierowcy,a czy reszta ma miejsce to już mnie nie obchodzi:-)
jak na starego klekota najgorzej nie jest,trzeba co jakiś czas zawory wyregulować i mięciutko chodzi
moja Sucz pali 10 litrów, zalewam zawsze 50 litrów i 500km mam zrobić
auto w cenie seicento. to drugie to auto dla lamusów, a sucz opla to fura dla facetów z jajami!!!!
auto potrafi wiele wybaczyć. z przodu wielowarsztatowcze,wymieniaj wszystko na czas a nie odczujesz, jak zaniedbasz to poleci zawieszenie jak domino.
nie miałem i być nie powinno. wymieniać na czas oleje w mostach i w silniku, nie kupować najtańszych części i będziesz śmigał latami.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.3 TD 100KM 74kW [l/100km]

9,8