Oceny Opel Frontera A Standard 2.5 TD 115KM 85kW 1996-1998

Najnowsze oceny Opel Frontera A Standard 2.5 TD 115KM 85kW 1996-1998

3,2
~majkell
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Auta za bardzo nie polecam. Z wyglądu, bardzo mi się podobał, ma bardzo interesująca linię, nie wyglada jak wysokie pudelko na kolach, a jak dynamiczna terenowka, jedna z ładniejszych, bez porównania do tego, co teraz robią. No ale to na tyle. Jesli chodzi o komfort jest to najlepiej nie jest. Miejsca calkiem sporo, ale fotele nie za wygodne. Auto zdecydowanie nie na dluzsze trasy, przynajmniej nie na polskich drogach. Kolein to najwiekszy...
~duch9992
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
wygląda super jak na starszą terenówkę. Moja ma przyciemnione szyby dodają uroku i aluminowe felgi, dokładasz tylko orurowanie i zajebisty wygląd:) moja akurat nie ma orurowania. Ale postaram się dokupić.
4,1
~Qiub
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
silnik wytrzymaly zawieszenie nie do zmordowaia (jezdze w terenie) i tak tak ze ludzie juz nie chca ze mna :) mordowanie na calego ;D za ta cene lepszej terenowki nie znajdziesz... kup doloz i mozesz jezdzic nastepne 10 lat komfort jakis tam jest i pieprzone poczucie pieprzonego bezpieczenstwa te samochody sie nie skladaja podczas wypadku jak nowe, maja podwojna wysoko hartowana krate polecam
3,8
~ermi
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Serwis silnika 2,5 TDS to masakra.(dla kieszeni również) Na byle amortyzator trzeba w Serwisach czekac po 3 tygodnie- zastanawiam sie nad serwisowaniem w niemczech.hehe. Dziwna sprawa moja frontera jest "mięciutka" po drodze sunie jak limuzyna a znajomego (dokładnie ten sam rocznik i model) twarda jak holera. poza tym super autko.
3,6
~maciej sz
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Samochod jest dobry do terenu sredniego w błocie róznie bywa, w miescie ze skrętem troche do duszy, i cofanie moze być niezbyt przyjemne- kwestia wprawy
~jary_2005
Gdyby nie skrzynia biegów było by na 5 ale grzechem jest narzekać na taki wóz
~frota
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Silnik VM41B nie jest może specjalnie cichy, ale b. sprawnie można się tym autkiem przemieszczać. Z elastycznością też nie jest źle. Jedynie co, to wyciągnięcie rozrusznika w tym aucie to jest tragedia. Zimą jest problem z odpaleniem, ale bardziej chodzi o to, aby układ paliwowy był szczelny. (Silnik)
3,6
~maciek0@wp.pl
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
lekki problem z wbijaniem biegów ( moze sprzegło siada ) (Skrzynia biegów)
~Niedzielny kierowca
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Kultura pracy ok ale mógłby mieć pare koni więcej ;) troche mułowaty (Silnik)
4,1
~ROBI69@O2.PL