Ocena kierowcy - Opel Grandland/Grandland X SUV

WWMW, 3 lata temu
Silnik 1.2 Turbo 130KM 96kW
Rok produkcji 2019
Opel Grandland/Grandland X SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW 2017-2021 - Oceń swoje auto
Silnik : szok i niedowierzanie,że 3 cylindry mogą pracować tak płynnie , być tak dynamicznym-oczywiście skrzynia AT8
Karoseria : tylny zderzak:(, spasowanie pod psem
nie wiem co można za tę kase kupić w takiej konfiguracji i jakości , troszke nad tym spędziłem czasu. Rozczarowują tzw marki premium , warto potestować i porównac kasę jaką trzeba przeznaczyć na zakup.
3 cylindry, ogień, świetnie przyspiesza i nawet brzmi przyjemnie
AT8 , tylko taka , rewelacja , cicho sprawnie , jak na autko dla Mamy -rewelacja
sprężyście, jak to SUV lekko sie wychyla od pionu, niemniej przy oponie 225 Michelin, trzyma się rewelacyjnie i cucho jak na OPLA
poza niespasowanym zderzakiem z tyłu nic mnie nie drażni, wyglą spokojny ,nie rzuca się w oczy , ale ma coś w sobie
są czujniki przód/tył , duże lustra , ustawiają się na wstecznym , do tego asystenty , jest spoko
świetne fotele , tapicerka , przyciski pod ręką , panel prosty i intuicyjny, wsiadłem i jechałem jak bym jeździł nim kilka lat.
mimo nastawów co cały stopień , to clima automatyczna jest wydajna a wentylator cichy , warto potestowć inne autka :)
patrząc z zewnątrz , nigdy nie przyszłoby mi do głowy , że wewnątrz będę siedział wygodnie ,niezależnie od miejsca ,jakie zajmę , mam 182 cm wzrostu i około 90 kg wagi-po prostu szok
polecam , jak sa wątpliwości , to można porównać z "innymi niemieckimi ",troszkę muszą popracować i do tego oponu Michelin robią robotę.
ciężko powiedzieć , spalanie na poziomie 8 litrów na dotarciu , to w mojej ocenie fajny wynik , patrząc przez pryzmat dostarczanych osiągów.
nikt nic lepszego, większego i wygodniejszego w tej kasie nie zaoferował, (oczywiście nie biorę pod uwagę "golasków")
na razie nic :)
na razie nic:)