Oceny Opel Grandland/Grandland X SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW 2017-2021

Najnowsze oceny Opel Grandland/Grandland X SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW 2017-2021

3,8
~dako
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Auto dość wygodne, ładne, silnik 1.2 raczej na miasto niż na dłuższe trasy, mało ekonomiczny, jazda na trasie optymalnie 120-130km/h, auta takie w rodzinie mamy dwa, w obydwóch już naprawiane były przednie drzwi kierowcy bo się opuściły, (tandetne śruby?) w moim byłem już po 6 m-cach na wymianie oleju bo tak komputer stwierdził ?!?, w drugim już drugi raz alert uszkodzenia silnika, ponowna wizyta w ASO!!!! Strach pomyśleć co dalej. Ogólnie...
~Katarzyna
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Auto bardzo ciche, komfortowe, o bardzo wygodnych fotelach. Większy prześwit i spore koła zawieszają kierowcę nieco wyżej asfaltu niż w osobowych. W bagażniku mieszczą się spore bagaże. Spalanie bardzo oszczędne, przy normalnej jeździe na poziomie 6 litrów, dopiero na przekroczeniu 120 km/h rośnie proporcjonalnie do rozmiaru buta kierowcy.
~Rafał
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Miałem Seat Altea XL. Długością porównywalne, Opel znacznie szerszy. Auto wygodne, bardzo, fotele polecane przez ortopedów, automat ładnie przerzuca i w miarę szybko reaguje przy przyśpieszaniu. Trochę mruczy przy przyśpieszaniu, ale jadąc stałą do 140 cichutko.
~WWMW
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
nie wiem co można za tę kase kupić w takiej konfiguracji i jakości , troszke nad tym spędziłem czasu. Rozczarowują tzw marki premium , warto potestować i porównac kasę jaką trzeba przeznaczyć na zakup.
3,4
~ALEKSANDER
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
PRZEZ 6 TYS.KILOMETRÓW IDEALNY!!!!!!!!! PÓZNIEJ ZAPALAJĄ SIĘ KOMUNUKATY,CO TYDZIEŃ W SERWISIE,SILNIK SZARPIE
~Kamil
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Autko mi się podoba, cieszy oko, ma agresywny kształt.

Opel Grandland/Grandland X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomek
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Bardzo wygodne, dobrze wyciszone auto z dużym bagażnikiem.
~joseph
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Witam Samochód Fajny ale są punkty które można było lepiej zrobić za 130 tyś zł .
1,6
~Paweł
~xyz
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Silnik pomimo 130km pozytywnie zaskakuje, wyprzedzanie nie jest zadnym problemem, troche gorzej na autostradzie przy wyzszych predkosciach (Silnik)
Opel Grandland/Grandland X SUV