Oceny Opel Insignia I Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW 2013-2017

Opel Insignia I Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW 2013-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Insignia I Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW 2013-2017

~Rafał
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
To najlepszy samochód jaki miałem. Kupiłem nowe auto w salonie. Od początku użytkowania nie było żadnej awarii. Serwis robiony regularnie co rok maksymalnie po 12-15 tyś km. Poza dwiema akcjami serwisowymi nic nie było naprawiane. Jedynie po 20tyś wymieniłem tarcze z przodu bo się pokrzywiły. Założyłem nawiercane i frezowane, zrobiłem na nich ponad 50tyś i nadal są. Ogólnie świetny samochód. Dużo pali w mieście, ale też daje radość z...
~vanoss
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Samochód wygodny o rozsądnych kosztach utrzymania. Spory bagażnik, bardzo dobre zawieszenie FlexRide. Posiadam wersję Executive z pakietem OPC więc dodatków całkiem sporo, choć brak elektrycznie składanych lusterek. W sumie nie żałuję bo i tak nie można ich składać/rozkładać automatycznie.
~Łuki
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Samochód dobry i wart swojej ceny. Słyszałem różne opinie ale wygrały własne doświadczenia z tym autem (auto służbowe do delegacji z tym że tam był diesel). Póki co jest ok. Użytkowany przez 13 miesięcy. Przebieg zrobiłem co prawda mały bo nieco ponad 12000 ale w tym okresie nie stało się kompletnie nic. Wymiana oleju i filtrów i znowu jazda. Oby tak dalej. Trochę sporo pali ale cóż z tym się liczyłem.
~rominciarz
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Paliwożerny samochód. Nie udało się zejść z paliwem poniżej 8l nawet przy bardzo oszczędnej jeździe. Z drugiej strony przy bardzo dynamicznej jeździe nie pali więcej jak 11 litrów. Czasami przy depnięciu zanim włączy się turbina to mija trochę czasu. Ogólnie wystawiam ocenę 4. Dałbym 4,5 ale takowej wybrać nie mogę. Ciężki samochód.
~Paweł
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Samochód spełnia moje oczekiwania. Jest ładny, komfortowy, Materiały wykończeniowe wysokiej jakości. Ładnie zaprojektowane wnętrze. Auto zakupiłem z przebiegiem 20000km jestem bardzo zadowolony z wybranego silnika jakim jest 1.6 TURBO. Cichy, ekonomiczny. Uważam, że był to bardzo trafiony zakup.
3,1
~Mq
Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Dobra moc, cicha turbina, nierówna praca na niskich obrotach (jakby efekt wypadania zapłonu), trochę opóźniona reakcja na gaz. Przeglądy co 30.000, ale pojawiło się "znaczne" zużycie oleju (1l), co np. w Fordach nie miało to w ogóle miejsca (dolewki pojawiły sie po 250 tyś.) . Zadziwia brak osłony silnika od spodu (w celu chłodzenia) co prowadzi do zanieczyszczenia komory silnika. Reszta poprawnie. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Hatchback Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
9,3
~Marek