Oceny Opel Insignia I Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW 2012-2013

Opel Insignia I Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW 2012-2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Insignia I Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW 2012-2013

~grzesiek,lublin
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
Auto bardzo bardzo ekonomiczne a zarazem sprytne i zrywne. Drugi i trzeci bieg jest długi i najlepiej sie zbiera. bardzo duzy bagaznik. smialo wozek wchodzi, hulajnoga, i torby.Kwestia dobrego ulozenia. Gazu w trasie do 130km/h wychodzi 8,5L. w miescie ok 10L przy śmiałej jeździe. usterki? do 200tys nie było. przy 220000 tys. usterka linki do Zmiany biegów. Trzpień sie wyrobił. wymiana termostatu przy 210000tys. a tak poza tym . lata auto...
~Tadzik
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem, uwagi które mogę mieć to kiepskie fabryczne klocki hamulcowe które piszczały i dość szybko się starły ponieważ nie wytrzymały 50 tyś od tamtej pory kupuje tylko TRW lub ATE wytrzymują ponad 70 tyś Wymiana oleju a skrzyni m32 co 90-100 tyś skrzynia która miała być kiepska nie sprawia problemów jej kulturę oceniam na -5
~Pablo
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
Dobra jednostka bezawaryjne przejechane ponad 500 tyś bardzo ekonomiczny daje radę z dużą masą samochodu. Jedyne problemy z układem chodzenia jeśli była założona kiepska pompa wody,. Po montażu SKF problem z chodzeniem zniknął
~Jan
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
Miałem wiele samochodów jednak ten mimo że nie byłem do niego przekonany wypadł najlepiej tani w tu trzymaniu bo nic poważnego się nie psuło.
~Michał C
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
Mocne elastyczne auto, bardzo dobra jednostka dobre współpracuje z gazem. Miałem obawy jednak jestem miło zaskoczony. Na 90 tys km wymianlalem jedyny olej i klocki.
~Jan
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
Dobre ekonomiczne auto do 210 tyś bez poważnych usterek. Ekonomia zdecydowany plus minus układ hamulcowy do czasu montażu ceramicznych klocków.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kamil
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
z włąsnego doświadczenia wiem że olej do skrzyni warto wymieniać co 80-100 tyś w skrzyni m32 wtedy dłużej pozyje (Skrzynia biegów)
~Jakub
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
Przy 180cicho słychać troche opony powyżej michelin HP 225/55/17 (Widoczność)
~Arek.D
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
Najmniej spalila mi 6.7 gazu przy długiej trasie najwiecej w mieście zimą 10 litrów. Średnio spala około 8 litrów. Instalacja Staga wtryski Barakuda. Pozdrawiam (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Dominik
Hatchback 1.4 Turbo LPG ecoFLEX 140KM 103kW
Laczniki stabilizatora wymieniane co 130tys tyle wytrzymaly drugie 90tys (Układ jezdny)
Opel Insignia I Hatchback