Ocena kierowcy - Opel Insignia I Hatchback

Darek, 14 lat temu
Silnik 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2009
Opel Insignia I Hatchback 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Inne : Bardzo zaskoczyło mnie pozytywnie jak ten samochód prowadzi się w zakrętach.
Układ elektryczny : Miałem do wymiany nawigację CD 500
Jestem bardzo zadowolony. Dobrze trzyma się w zakrętach. Super skrzynia. Dokładna nawigacja. Spalanie adekwatne do masy, nie odstrasza. Piękna linia nadwozia. W samochodzie czuć klasę wyżej. W środku bardzo ładnie i intuicyjnie nawet z nocy bez problemu. Jeżeli ktoś lubi trochę sportu i elegancji to samochód dla niego. Troszkę brakuje mu z 20koni ale i te 140koni daje sobie w miarę rade.
Ładnie chodzi, mógłby być bardziej elastyczny. Ładnie brzmi na wyższych obrotach.
6 cio biegowa skrzynia jest idealna. krótki drążek biegów idealnie wchodzi, bardzo precyzyjnie
doskonale wchodzi w zakręty, nie wychyla, nie buja
Widoczność jest zadawalająca. Jeździłem samochodem który był cały przeszklony więc może dlatego nie jest na 5.
Doskonała kierownica. Wszystko w zasięgu ręki. Bardzo intuicyjnie.
Super wentylacja. jeden przycisk i w parę sekund nie ma żadnej pary w samochodzie. Ogrzewanie bardzo szybkie. Klimatyzacja bardzo szybko się nagrzewa.
Z przodu super komfort. Czuć klasę wyżej. Z tyłu ciężej się wsiada... no ale ta linia. Coś kosztem czegoś. prawie coupe. Z tyłu jak się wsiądzie jest również bardzo wygodnie. 180cm i żadnego dyskomfortu
Wyciszenie jest dobre. Trochę słychać nasze polskie dziury. Ale może to wina niskiego profilu opon.
Ze spalania jestem zadowolony średnio 8,5l to nie jest zły wynik jeżdżę 50% trasa i 50% miasto
Jakość do ceny jest doskonała za 80tyś netto warto samochód z najlepszym wyposażeniem i super wykonaniem. To już nie jest tandeta.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 Twinport ECOTEC 140KM 103kW [l/100km]

9,2