Oceny Opel Insignia I Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW 2008-2013

Opel Insignia I Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW 2008-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Insignia I Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW 2008-2013

~Kierowca
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Świetne auto, użytkowane zarówno na trasie jak i w mieście. Żadnych poważnych czy niepoważnych awarii. Super wyposażone, całkiem przestronne, z dużym bagażnikiem. Kupiłem używane od I wł, oczywiście z PL salonu, serwisowane w ASO, przejechane miał ok 80 tys. w 1,5 r. zrobiłem ponad 80 więc teraz ma ok 164 tys. Żadnych awarii, żadnych niespodzianek. Trasy 1 - 1,2 tys km dziennie to żaden wyczyn w tym aucie. Super wygodne fotele, i pozycja za...
3,7
~Marcin
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Samochód dobry, stylistycznie spójny i dobrze prezentujący się na tle konkurencji - oprócz oczywiście mazdy 6. Wykończenie wnętrza zadowalające, dynamika dobra, spalanie przeciętne. Na pewno najładniejszy model opla w 2011r.
~Użytkownik
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Bardzo przyjemne i ładne auto. Mimo iż jeździ cała masa tych samochodów po naszych drogach, wciąż może się podobać. Nie jest to idealne auto ale za taką cenę oferuje bardzo dużo. Auto kupione 3 m-ce temu (z przebiegiem 78 tys km), w tym czasie przejechane ponad 14 tys. w mieście i po kraju.
~F.
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Za te pieniądze myślę że nie ma samochodu w klasie średniej który dawałby więcej radości z jazdy, a przy tym był komfortowy. Spalanie może nie należy do najniższych ale fordowski 2,5t i vw 1,8 tsi wcale nie palą mniej. Duży plus za napęd, przyspieszenie, gniazdko 220V i komfort jazdy. Minusik za to żeby nie było idealnie.
3,5
~Bob
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Swietnie jeżdzi, ale spalanie i usterki potrafia zdenerwować.
~Paweł
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Auto jest w bardzo bogatej wersji wyposażeniowej, przeskok z mondeo 2005r jest ogromne.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~Jz
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
NA POCZĄTKU KUPUJĄC SAMOCHÓD ZA 150.000 BAJER POTEM ROZCZAROWANIE ,ŻE CHYBA TO NIE JEST WARTE TEJ KASY I KOSZTÓW EWENTUALNYCH NAPRAW OD KTÓRYCH SIĘ NIE UCIEKNIE ,BO PO CO SIĘ KUPUJE TAKI SAMOCHÓD !
~maszyna
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Bardzo fajne auto. Przede wszystkim daje dużo frajdy z jazdy w tej wersji. Prowadzi się świetnie, 220 koni wystarcza w pełni i do tego w miarę oszczędne. Wyposażenie właściwie pełne.
3,3
~Mariusz
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Przy 80 tys padło Turbo - koszt 3,5 tys zł Przy 95 tys wymieniony łańcuch rozrządu - ok 4 tys zł ( ceny aso) (Silnik)
~Daniel
Hatchback 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Mam mojego kocurka już pół roku i nieprawdą jest że pali jak smok.Automat też pracuje bez zarzutów.Jazda to naprawdę wygoda i komfort można porównać do BMW seria 5 ale za BMW trzeba zapłacić razy dwa. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Opel Insignia I Hatchback