Lista ocen Opel Insignia I (26)

3,6
~KNa
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Przyjemny samochód na dalsze wyjazdy, idealny na autostrady. Całkiem oszczędny. Nie można mu też odmówić ładnej prezencji.
~Filip
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Ogólnie samochód można zakwalifikować w kategorii jako poprawny. Poprzedni, jakim się poruszałem, to Opel Vectra C GTS z benzynowym silnikiem 1.8 i mocy 125 KM. Niestety w wyniku wypadku, jakiemu uległ, dynamicznie poszukiwałem samochodu nowego. I tak wybór padł na Insignię i to w dieslu. Z racji licznych wyjazdów, delegacji teraz wiem, że był to dobry traf. Samochód nie do końca spełnia moje oczekiwania, ponieważ konfigurowany był na szybko i...
~grendel579
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Dobre auto, o nieprzemijającym pięknie sylwetki i wnętrza, choć dość, niestety, awaryjne (zwłaszcza po przekroczeniu ok. 140 tys. km sporo rzeczy wymagało wymiany lub naprawy; wcześniej poważniejsze awarie, wymagające lawety: po 10 tys. km, po 88 tys. km, po 114 tys. km), jak na mój gust, ale może to kwestia niewłaściwej skali porównawczej. W sferze estetyki, 7 lat po premierze nadal niewiele aut może się równać z Insignią. Dynamika, ekonomia,...
2,2
~Stachu
Sports Tourer 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Opel Insignia Sports Tourer jest zdecydowanie \"VERY UNCOOL\". Sprawdzi się jako samochód 2+2, dla powolnej osoby, która nie jest zbyt duża, a w domu lubi się rozciągać, nie potrzebuje bagażnika i lubi co tydzień gawędzić z serwisantami.
2,9
~Konrad
Sports Tourer 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Bardzo duża awaryjność jak na przebieg 125 tys km, wiele usterek elektrycznych i mechanicznych niezależnych od użytkowania Auto jest ciasne, niby kombi a budowa bagażnika powoduje, że jest on mało funkcjonalny. W środku mijesca dla max 4 osób.
2,3
~Wysoki Bolek
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Przerost formy nad treścią. Napchane różnych bajerów, które denerwują, a podstawowe parametry pojazdu są nie do przyjęcia. Prowadzenie, komfort do bani.
~Pete46
Sports Tourer 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Wygodny i przestronny samochód dla 4 osobowej rodziny. Idealny na długie trasy. Z dobrym, żwawym, bezawaryjnym silnikiem, świetnymi właściwościami jezdnymi i genialnymi reflektorami. Ogólną ocenę obniża kilka drobnych ale denerwujących usterek.
3,8
~DJF
Hatchback 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
zeby podsumowac w paru zdaniach: - auto jest ladne ale nie ma sportowego charakteru (zawieszenia)jakby sugerował wyglad - pakowny bagażnik - do tej mocy silnika polecam automat - słąby system audio niestety
3,8
~Marcin
Sports Tourer 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Auto wygodne, oszczędne z doskonałymi reflektorami bixenonowymi AFL. Warto dopłacić za Audio Infinity sound - gra fantastycznie. Dużo drobnych, uciążliwych usterek psuje radość z jazdy. Spodziewam się, że OPEL usunie je w kolejnych rocznikach. Wtedy można to auto kupować!
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I
7,8
10,3
13,3
~rewelka
Sports Tourer 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Nie wiem jakie pokupowaliście złomy i z jakimi przebiegami by oceniać żle to auto... mam polską wersję Cosmo kupioną z niewielkim przebiegiem i nie widzę w tym samochodzie wad biorąc pod uwagę jego klasę i cenę.Żadnych nawet najdrobniejszych usterek,auto świetnie się prowadzi,jest bardzo ekonomiczne i bardzo wygodne.