Ocena kierowcy - Opel Insignia I Sports Tourer

unp, 10 lat temu
Silnik 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW
Rok produkcji 2013
Opel Insignia I Sports Tourer 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW 2012-2013 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : układ napędu 4x4 swoją pracę wykonuje bardzo dobrze, gdyby nie ta nieszczęsna automatyczna skrzynia która psuje całość .....
raczej dobrze, po tej mocy silnika spodziewałem się lepszych osiągów, skrzynia automatyczna to porażka
kultura pracy średnia, dynamika w modelu z automatyczną skrzynią biegów przy tej mocy jest absolutnie niezadowalająca
chyba najsłabszy punkt całego samochodu
napęd jest 4x4 więc nie może być dramatów
dlatego że kupuje się głównie oczami to przymyka się je na poważne wady techniczne tego samochodu poprzez jego wspaniały wygląd
od 2 miesięcy eksperymentuje z ustawieniami klimatyzacji, tryb auto zakres temperatur pomiędzy 20 a 23 stopnie i nie potrafię dobrać optymalnej wartości. Może to moja nieudolność , a może problem z czujnikami i ich rozlokowaniem po samochodzie
auto pomimo swoich pokaźnych gabarytów zewnętrznych w środku sprawia wrażenie ciasnego
szerokość opony 245 swoje musi odbić na hałasie i do tego jakość naszych dróg, wydaje mi się , że mogło być lepiej wyciszone
nie udało się zejść poniżej 8,5 litra, nie mam zbyt lekkiej nogi , ale w skodzie superb było 5,5 - 6,0 l przy tej samej konfiguracji samochodu
myślę , że można więcej oczekiwać od samochodu za 170 tyś zł.
samochód ma ponad miesiąc więc trudno powiedzieć.
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW [l/100km]