Lista ocen Opel Insignia II Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW 2017-2020 (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~River
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Tu jest najwiecej do narzekania ...miałem stosunkowo bogata wersje a brakowało mi schowka na okulary, miejsce na kubek z kawa w sumie pewne ale zawsze jakoś koślawo do niego mi się sięga, tylna roleta w bagażniku i jej działanie to jakaś pomyłka. Uchwyty na torby w bagażniku niepraktyczne, trzeba jednak powiedzieć ze podstawowe przełączniki kierowcy są tam gdzie trzeba i intuicyjnie się do nich sięga. Fotel niby wygodny ale podparcie...
~41hz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Świetne ortopedyczne fotele - nie za twarde, nie za miękkie. Regulowane boczki - dla szczupłych osób rewelacja, w końcu nie jeździ się po fotelu na ostrych zakrętach. Wystarczającą ilość schowków. Minus za trzeszczące kierunkowskazy i otwieranie bagażnika przy pomocy czujnika machania nogą, który działa jak chce, oczywiście wtedy jak jest potrzebny to nie reaguje.
~Piotrek
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Moim zdaniem jest lepiej. Przyciski są pogrupowane funkyjnie, osobno klimatyzacja, osobno systemy wspomagania, osobno radio. Większość funkcji dostępnych z kierownicy. Mogę przyczepić się do trudnego dostępu do podświetlenia deski i kontrolera świateł za kierownicą w lewym dolnym rogu. W trakcie jazdy trzeba to robić na dotyk.
~Łukasz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Wszystko na swoim miejscu, intuicyjne, ale przyciski mogłyby być ciut większe. Polecam Head-up Display (czytelne wyświetla). Natomiast nawigacja raczej marna (chodzi o aktualizacje), lepiej korzystać z Auto Android lub Apple Car np. WAZE lub GOOGLE MAPS
~Marek Słowik
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
tu bym przyznał nawet 6 gwiazdek. fotele AGR w skórze z wentylacja i masażem. Idealnie na długie podróże (nawet stanie w korku może być przyjemne).
~Marcin
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
fotele AGR nie są idealne.
Opel Insignia II Sports Tourer