Lista ocen Opel Insignia II Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW 2017-2020 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~River
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Tego bałem się najbardziej po przesiadce z Passata B7 ( w pamięci miałem jak prowadziła się Vectra) i to było największe zaskoczenie jak duży postęp Opel wykonał w tej kwestii, auto prowadzi się jak po sznurku i daje dużo pewności ( rozstaw osi, niska karoseria , zestrojenie zawieszenia ) nawet przy silnych podmuchach wiatru auto stabilnie się zachowuje, prowadzenie w zakrętach bez przechyłów i poczucia podsterowności fotele tez dają poczucie...
~41hz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Aktywne zawieszenie sprawdza się rewelacyjnie - tryb sport na wirażach i krętych drogach przykleja auto do asfaltu, tryb tour do komfortowego przemieszczania się. Nie jest to taki komfort jak w Citroenie C5, ale i tak jest bardzo dobrze.
~Piotrek
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Lepiej tłumi nierówności niż poprzedni zawias. Nie ma tendencji do dobijania do felgi jak miał poprzednik przy feldze 18". Mam wrażenie, że zestrojona jest bardziej komfortowo a mniej sportowo od poprzedniczki.
~Marek Słowik
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
precyzyjnie. dla mnie ok. choć jeździłem autami o lepszym układzie jezdnym, ten w insigni zupełnie mnie zadowala
~Łukasz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Wchodzenie Insignią w zakręty to czysta przyjemność.
~Piotr
Dobrze trzyma się drogi