Lista ocen Opel Insignia II Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW 2017-2020 (7) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~41hz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Chyba najsłabszy punkt tego samochodu. Nie jest źle, ale też nie jest dobrze. Wcześniej miałem Citroena C5 z dodatkowym wyciszeniem i było zdecydowanie lepiej. Szum dobiega z nadkoli, dlatego polecam wybierać opony z najniższym współczynnikiem głośności - kolosalna różnica. Mam letnie 68dB i jest dobrze, zimowe 72dB już tak dobre nie są.
~Piotrek
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Wyposażenie standardowe (bez laminowanych szyb bocznych): znacznie lepiej niż w poprzedniczce. Przy niskich obrotach silnik jest bardzo słabo słyszalny. Śmiem jednak twierdzić, że producent zaoszczędził na wyciszeniu drzwi, które wydają się papierowe i wykonane z "gołej" blachy.
~Marcin
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
wyje jak potępieniec - dźwięki z tylnych kół to masakra zwłaszcza kiedy jadę bez rolety (np wiozę rowery w środku). kupując nowe opony patrzyłem specjalnie na ich głośność ale i tak dłuższe trasy w słuchawkach ANC
~Marek Słowik
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
dodatkowy pakiet wyciszenia sprawdza się. Faktycznie z zewnątrz ten diesel jest głośny, ale w środku cicho. Przy większych autostradowych prędkościach można rozmawiać zupełnie swobodnie
~River
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Może być to nie jest Audi A8. Na minus po 80 tys boczne drzwi przy niskich tonach głośnika wpadały w rezonans.
~Łukasz
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
przy 130 km/h jest naprawdę cicho - zamówiona opcja dodatkowe wyciszenie szyb.
~Piotr
Sports Tourer 2.0 CDTI 170KM 125kW
Całkiem dobre wygłuszenie wnętrza.
Opel Insignia II Sports Tourer