Oceny Opel Kadett E Cabrio

Oceny Opel Kadett E Cabrio – wybierz silnik

Najnowsze oceny Opel Kadett E Cabrio

~z.suiram@wp.pl
Cabrio 1.6 S 82KM 60kW
tanie atuo w zakupie, tanie w eksploatacji, tani wypoczynek pod golym niebem, swietny wyglad, polecam, na pewno lepszy od VW, fiata, czy innego cudaka. Swietne wyposazenie ABS, centralny zamek, przyciemniane szyby, elektryczne szyby, elektryczny dach, 15" kola, spotrowy wydech, super oswietlenie wnetrza, silnika, regulowane reflektory elektrycznie spory bagaznik .................. moglbym tak dlugo i namietnie a o tym ile kosztowal nie wspomne...
~GUCIU podajcie@tlen.pl
Cabrio 1.3 S 75KM 55kW
O mój Kadecik wspaniały.....zakochałem się. Jestem bardzo zadowolony. Kupiłem go za bezcen i małym nakładem doprowadziłęm do stanu: "auto sztuk jeden"- wsiadasz i jedziesz gdzie chcesz- do sklepu, albo ze znajomymi nad morze. Następne auto- kadett-d diesel, albo kadett-e gaz/diesel.
~kamil
Cabrio 1.6 i 75KM 55kW
super autko , co prawda zmienialem lakier dach i piekne alufelgi ;) i robil niesamowite wrazenie ;) nie tylko na mnie . nigdy mnie powaznie nie zawiodl a czesci to groszowe sprawy ;)
3,6
~Wojtello
Cabrio 1.6 i 75KM 55kW
W sumie mam sentyment do tego auta i lubię nim jeździć (zwłaszcza z otwartym dachem) więc dam 4
4,1
~Piotr
Cabrio 1.3 S 75KM 55kW
Dobry niezawodny samochód, szkoda, że nie ma młodszych niż 15 letnie, słabą stroną jest ich blacha, jednak w tym wieku trudno się dziwić.
~seba116
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Mam opla kadetta GSIz dwulitrowym silnikiem szesnastozaworowy jest to bardzo szybki samochód 180KM po prostu kocham to autko
3,4
~mnazim0@interia.pl
Cabrio 1.6 S 82KM 60kW
Na gazie traci dosłownie cąłąswoją moc!!!!a tak pozatym to wszystko ok
3,5
~pablo
Cabrio 2.0 i 129KM 95kW
4,1
~kosacce
Cabrio 1.3 S 75KM 55kW
bieg wsteczny ciezko wchodzi,trzeba wrzucac z wyczuciem (Skrzynia biegów)
~miszczu
Opel Kadett E Cabrio