Ocena kierowcy - Opel Kadett E Cabrio

z.suiram@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 1.6 S 82KM 60kW
Rok produkcji 1993
Opel Kadett E Cabrio 1.6 S 82KM 60kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
tanie atuo w zakupie, tanie w eksploatacji, tani wypoczynek pod golym niebem, swietny wyglad, polecam, na pewno lepszy od VW, fiata, czy innego cudaka. Swietne wyposazenie ABS, centralny zamek, przyciemniane szyby, elektryczne szyby, elektryczny dach, 15" kola, spotrowy wydech, super oswietlenie wnetrza, silnika, regulowane reflektory elektrycznie spory bagaznik .................. moglbym tak dlugo i namietnie a o tym ile kosztowal nie wspomne Pozdrawiam wszystkich milosnikow Kadecika tego z dachem i bez:)
Cichutki, elastyczny, dosc dynamiczny, bez dachu 180 km/h jak powiedzial mi to poprzedni wlasciciel to niewierzylem dzisiaj to wiem - ciekawostka glowy nie urywa tylko szum jest wiekszy, zalozylem gaz myslalem ze bedzie gorzej i jest 170 i cos tam bez dachu:) jest wolniejszy na 5 jak daje mu gaz przy 60km/h
bardzo przyjemna skrzynia, nieslyszalna, na 4 biegu 160/h aha bez dachu to byl wyscig z BMW 2,3l 6 cylindrow wygral ale sie mocno meczyl
obnizany, sportowe zawieszenie wiec jest twardy, poniewaz jest to cabrio wiec jest duzo ciezszy od normalnego , ABS super dzialajacy, 15" kola = bezpieczenstwo i komfort
ja opuszczam dach to jest najlepsza na swiecie zaden samochod nie ma takiej( poza cabrio), zyc nie umierac
wszystko pod reka, materialy fajne , fotele super
jeszcze raz powtorze cabrio nagrzewnica nie wiem podwojna , wzmocniona poza mercedesem jest to najcieplejszy samochod jakim jezdze
ja i dziewczyna nic i nikogo wiecej nie trzeba aha niebo bez chmur
dach nie stuka, tylko te dziury na drogach ech, bez dachu to inne samochody przeszkadzaja
ok 6l/100 miasto do 8 jest to jazda b. dynamiczna 4000-5000 obr
kiedys ten samochod to byl majatek, dzisiaj poprostu trzeba miec fantazje..... i garaz, zaluje ze Polska to kraj w ktorym taki samochod z opuszczonym dachem nie moze stac pod sklepem, to taki kraj gdzie widze na twarzach kierowcow wrogosc, zlosc jak bym byl w czolgu i jechal na wojne!!! tylko przechodnie usmiechaja sie, to jest jazda samochodem ale inaczej ..... blizej natury i nie tylko ..... cena? hm kiedy saaby beda w tej cenie..
nie mam uwag
strzelil mi pasek rozrzadu jak go kupilem pojechalem w trase, na wsi zabitej dechami o 23 facet otworzyl sklep i sprzedal mi pasek a i inny w 1h go mi wymienil i wrocilem do domu pasek i robota kosztowaly 150 zl nic sie nie pogielo nie uszkodzilo to swiadczy o popularnosci oraz tak prostym serwisie tego auta podobno jest to najmniej skolplikowany samochod jesli chodzi o naprawy
Opel Kadett E Cabrio