Oceny Opel Kadett E Combo

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Kadett E Combo

~River
Combo 1.4 S 75KM 55kW
Super dla kogoś kto szuka taniego auta o nie brzydkiej stylistyce. Prostota konstrukcji ale za to nie ma się zmartwień nieobcych ludziom którzy smigają droższymi autami. Nawet jak coś nawali szybko i tanio można naprawić. Jednak godny polecenia jest silnik 1,6i pali tyle ile 1,4 a dostarcza wiecej zadowolenia z powodu lepszej elastyczności i mocy. Starałem się być obiektywny
~Dworak1023@gazeta.pl
Combo 1.6 S 82KM 60kW
Auto do pokonywania tras.Już niejednemu zrzędła mina co kadecik potrafi
~Bols
Combo 1.4 i 60KM 44kW
Według mnie kadett to samochód głównie nadający się do tras ponieważ tyle tylko pali, Nie mam problemów większych z samochodem (zawsze odpala - latem jak i zimą) korozji nie ma wogóle
~Przemoo
Combo 1.3 N 60KM 44kW
Autko super, jeżdżę nim rok i jest ok, tylko blacha... ale wiadomo swoje lata ma :))
~mrlaki
Combo 1.4 i 60KM 44kW
Zawsze jest coś co nie pozwoli postawić maxa punktów.
~Carlos82@o2.pl
Combo 1.4 i 60KM 44kW
Jest to napewno auto bardzo ekonomiczne tanie w utrzymaniu, raczej bezawaryjne.Tylko troche blacharka sie sypie ale jak sie pilnuje konserwacji to jest wszystko OK.
~Michał
Combo 1.7 D 57KM 42kW
polecam
~AREK
Combo 1.4 i 60KM 44kW
Spala okolo 6 litr na trasie i okolo 7 i pół w miescie. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~BRZESZCZOT
Combo 1.4 i 60KM 44kW
Zakupiłem samochód z silnikiem 1,6 wzmacniany był wpozatku ale nie wyciągał mocy jaka powinien mieć.Włożyłem teraz 1,4 i wzmocniłem go o parę koni walkiem rozrządu i gaźnikiem od...niech to zostanie tajemnica.Ale samochód wyciąga 160km/h na LPG i na 4-ro biegowej skrzyni biegów.Teraz będę go złomował ale kupuje następnego.Kadett rulezzz (Silnik)
~p4nd1
Opel Kadett E Combo