Ocena kierowcy - Opel Kadett E Hatchback

Silnik 1.3 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1986
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 - Oceń swoje auto
Cena mala, spalanie niewielkie, dynamika dobra i zywonosc, zywotnosc, zywotnosc. Gdyby nie modoly mozna powiedziec ideal. Dla tego samochodu czas jakby sie zatrzymal-wiecznie młody :)
Pali niezaleznie od tego czy lato czy zima (szczegolnie mile odczucie jak obok sasiad przy wiekszym minusie nie moze ruszyc swojego nowo zakupionego). Pozatym autko dynamiczne na miedzymiastowej mało kto podskoczy ;). Na starosc zaczyna jednak troszke za glosno pracowac.
Posiadam niestety wersje z 4 biegami do przodu, 5-tka bylaby mile widziana.
Na naszych Polskich drogach spisuje sie wysmienicie. Idealnie trzyma sie drogi i bardzo dobrze znosi braki w asfalcie
Bez rewelacji i bez wiekszych wad. Co trzeba to widze a jak nie widze to na całe szczecie widzieli inni uzytkownicy drog ;)
Jest to co powinno byc i w logicznych miejscach. Niestety kiepawa jakosc materialow, trzeszczace plastiki
Rocznik mowi sam za siebie czyli nawiew. Spisuje sie on jednak b.dobrze. W zimie szybko robi sie cieplutko a latem jak to latem czasami zamiast chłodzic tez grzeje.
Wersja 3 drzwiowa. Z przodu nie mozna na nic narzekac. Na tyle 3 osoby za daleko nie zajada.
Czasmi mam wrazenie ze go poprostu nie ma, albo silnik jest na tylnej kanapie. "Swierszcze" na wyposarzeniu.
Pali niewiele co jest wielkim +. naprawy nie sa zbyt kosztowne przez wiele lat produkcji kadetta na rynku krazy mnystwo tanich czesci zamiennych
Cena tego auta rowna sie prawie z miesiecznym kieszonkowym nieco zamiązniejszej rodzinie. Wole mojego leciwego kaddetka niz np 10 letniego uniacza bo lepszy pod kazdym wzgledem.
Nie ma sie co przyczepiac. 20 lat na drodze co jakis czas chociarz dla przyzwoitosci musi cos wyskoczyc. Sa to zazwycznaj awarje z ktorymi samemu mozna sobie poradzic.
Kaddet ma dla mnie tak naprawde jedna powaza wade. Potrafi on niestety zezrec calkiem pokazna licze modolow zaplonowych. Ja sie nigdzie nie ruszam nie majac paenosci ze mam jakis w zapasie. Bo jak to ktos kiedys napisal "nie znacie dnia ani godziny". Az dziw mnie bierze ze nikt wczesniej o tym nie wspomnial. Pozatym nic mi sie nie przytrafilo

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 60KM 44kW [l/100km]

5,7