Ocena kierowcy - Opel Kadett E Hatchback

krystians@vertical.com.pl, 16 lat temu
Silnik 1.3 N 60KM 44kW
Rok produkcji 1986
Opel Kadett E Hatchback 1.3 N 60KM 44kW 1984-1989 - Oceń swoje auto
kupiłem go za 1000zł + przegląd na miejcu . Dziadek miał 70lat i nie potrafił juz kierować. Auto nie ma zadnych przecieków, wszystko perfekcyjnie zadbane. Jechałem nim 150 km/h i bardzo dobrze 3mał sie drogi. Oczywiscie mam do wymiany : czujnik temperatury ( teraz mam obejscie/ jedyny minus ze ciągle mi chlodnica chodzi :( ). Częsci są taniutkie np. za wymianę tylnich łożysk z robocizną 140zł.Podoba mi sie to auto . I uwazam ze konfort jazdy dobry. Ahha wazne, jak go kupiłem miał pognite progi zewnętrzne, są juz zmienione i zakonserwowane , progi wewnętrzne byly nie tknięte. Polecam te autko .
auto kupiłem od dziadziusia który przez 21 lat przejechał 106000. Ja zrobiłem nim juz 1300km i chodzi naprawdę lepiej niż np. fiat pand , ktorym jezdze w pracy na codzien . 4 wrzucam jak jade 20 i nie gaśnie :)
mam cos z nią, jak chce przerzucić np. z 2 na 1 to coś 3ma (jak ktos wie co to jest to prosze e mail krystians@vertical.com.pl), po zatym rewelka
nic mi nie trzeszczy , moze dlatego ze taki maly przebieg. jedynie jak po dziurach jeżdzę to mi lekko kierownica sie rusza
tylny słupek zbyt szeroki
fajnie bo wszystko pod ręką .
ogrzewanie super. nagrzeje sie w 3 minuty jak go na 2 biegu podusze. z chłodzeniem ciut gorzej.
mam do wymiany łożyska z tyłu , także jak jadę to je słyszę, a jak naprawię to sądze ze bedzie bardzo dobrze
sprawdzałem 6 - tyle mi pali w cyklu mieszanym/ oleju nie bierze.
za 1 tys zł. Auto z przebiegiem 107 tys km (udokumentowany) + dobre blachy :) polecam
jak narazie nic
narazie nic