Ocena kierowcy - Opel Kadett E Hatchback

n11, 13 lat temu
Silnik 1.3 N 60KM 44kW
Rok produkcji 1987
Opel Kadett E Hatchback 1.3 N 60KM 44kW 1984-1989 - Oceń swoje auto
Silnik : Głowica pod silnikiem dostała sporych wżerów przez co prawie woda przedostawała się do silnika.
Inne : Chłodnica.
Przedewszystkim auto naprawdę oszczędne. Pomimo swoich 24lat na karku dalej daje radę ;) Jeżdżę swoim kadettem jakieś 4 lata, jedyna poważniejsza usterka jaka mi się trafiła to wżery na głowicy, stąd problem z temperaturą wody. Głowicę kupiłem za 100zł, z robocizną wyszło jakieś 200złotych także koszta są naprawdę niskie. Jedyny minus to głośność- na trasie gdy się spieszymy czasem ciężko usłyszeć własne myśli, ale nie oczekujmy zbyt wiele. Większość aut w tym wieku nadaje się jedynie na złom, a ten dziadziuś naprawdę daje radę.
Póki co bez żadnych problemów, wszystko chodzi jak trzeba.
Bez większych zarzutów, aczkolwiek nie raz trzeba się trochę naszukać biegu, najciężej z dwójką.
Bez zarzutu.
Bez zarzutu.
Jak na swoje lata to naprawdę dobrze, nie ma wstydu się nim nigdzie pokazać ;)
Miałem z tym trochę problemów, ale naprawy nie były skomplikowane ani kosztowne.
Naprawdę dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Na tylnej kanapie spokojnie mogą siedzieć trzy osoby.
No tutaj chyba jedyny mankament. Przy dużych obrotach w kabinie jest naprawdę okropny szum.
Ceny części są śmiesznie niskie. Pali bardzo mało. Także eksploatacja nie wymaga większego wkładu finansowego. Jeden z największych plusów tego samochodu.
Polecam, za takie pieniądze chyba nie znajdzie się niczego solidniejszego :)
Nowe auto to to nie jest także znajdzie się pare drobiazgów, do których można się przyczepić, ale nie jest źle. Najgorszy z nich jaki mi się przytrafił? Odklejenie się podsufitki i szybko niszczące się uszczelki przy drzwiach.
Poważne zdarzyły się dwie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 N 60KM 44kW [l/100km]

6,9