Oceny Opel Kadett E Hatchback 1.3 S 75KM 55kW 1984-1989

Opel Kadett E Hatchback 1.3 S 75KM 55kW 1984-1989 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Kadett E Hatchback 1.3 S 75KM 55kW 1984-1989

~Łezka
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu , bardzo go lubie i nie wyobrażam sobie żeby w moim garażu stał inny samochód. Wozi mi \" tyłek \" 18 lat , woził moje dzieci , które dzis czasem z niego korzystają , robił u mnie za ciężarówkę , limuzynę , ciągnik przyczep i nigdy nie zastrajkował. Choć ma te 26 lat nadal wygląda świeżo choć rdza sie pojawia.
~sobieszow
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
jest poprostu zajebisty mam go 2 tygodnie jest spoko juz mialem dacha ale jezdzi dalej troche tylko przez ta folie dmucha malo zem nie poszedl na czolowke wyszlem calo i szczesliwie by kon nie przezyl jak bym niewykonal manewru ktory mi sie nie udal (mialem dacha) a kon sie pasie dalej jak jehalem na niego byl naprawde w szoku biedaczek
3,5
~Kamil
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
autko super, polecam jako miejskie ponieważ spełnia warunki autka miejskiego, wygodne, oszczedne, tanie w eksplatacji i malo awaryjne
~Szumi
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
Niezawodny, małe przeglądy gaźnika (urok :P) co ileś tysięcy kilometrów. (Silnik)
~Marian
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
Dobry, przy duzym przebiegu bierze mało oleju (odpala na mrozie) (Silnik)
3,2
~piotrek
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
wszystko ok tylko te wycieki i glosna praca silnika (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,7
~sweden
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
jeżeli chodzi o części to spoko bo mozna je kupić nawet w ,,mięsnym,, ale spalanie to ma jak smok (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Sylwo
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
Przez to że dokonałem pare obrubek silnika ma niewiarygodno moc. rospędziłem się nim do 195 Kmh (Silnik)
~Michał
3,2
~raku
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
przy takim małył silniku 1300 samochód osiąga prędkosć 197km/h.Jak to możliwe??? (Silnik)
Opel Kadett E Hatchback