Oceny Opel Kadett E Hatchback 1.4 S 75KM 55kW 1989-1991

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Kadett E Hatchback 1.4 S 75KM 55kW 1989-1991

~marek
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
Auto kupiłem od znajomego , niestety było trochę zaniedbane i zajechane ale doprowadziłem go do kultury. można będzi jeszce tym pojezdzić . Jedynie trzeba pomyślec o małym remoncie blach zwłaszcza wymianie progów ale da się zrobić.
~grzegorz_pietrzak1[at]o2[dot]pl
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
raczej dobrze, slilnik sie trzyma, przyjemnie sie zachowuje, reaguje szybko na "gaz", chociaz moglby miec kilka koni wiecej :), troche blacha koroduje, progi i nadkola ale tylko z zewnatrz, konstrukcja jest w dobrym stanie, no i jeszcze koncowki drazkow mogly by byc troche mocniejsze :(
~maniuś
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
wdzięczny samochodzik mało awaryjny ekonomiczny jedyna wada słabe blachy
~Emde Gdynia
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
Świetny, wygodny, duży, fajnie sie prowadzi i wogóle fajny samochodzik.....Szczerze POLECAM!!!!
~robert (reksio_reksio@wp.pl)
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
samochód nie jest zły tylko akurat mój za dużo pali (10l/100 km w mieście), może jeszcze troche słabo dopasowane elementy wnętrza - na nierównościach trochę przeszkadza cały ten odgłos plastiku
3,5
~gringo
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
z tym silnikiem to bardzo dobra alternatywa dla poldka
~samuel2@2com.pl
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
autko moje nie sprawia mi żadnych zbyt dużych problemów, ale niestety strasznie skrzypi deska i tylna półka
~kropi@wp.pl
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
Jak na razie damy mu piątkę, zobaczymy, co będzie dalej
~Maro
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
jednostka z gatunku \"nieśmiertelnych\" mimo warunków pracy dalekich od ideału (Silnik)
~Yasió
Hatchback 1.4 S 75KM 55kW
Ja mam wygodnie ale z tyłu strasznie mało miejsca 2 osoby wejdą i jest ciasno, za nisko z tyłu. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Opel Kadett E Hatchback