Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1985-1991 (136)

2,9
~kadette
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Masz mniej niż 26 lat i 5000 na samochód. Jeśli koniecznie chcesz kadetta sprawdź go bardzo dokładnie. Wbrew pozorom to nie jest tani w eksploatacji samochód. Wyjechany egzemplarz będzie Cię kosztował 2 tyle w ciągu roku. Sprawdź bardzo dokładnie co kupujesz. Oceniam zdedycowanie poniżej średniej. Być może dlatego, że miałem wysokie oczekiwania ale też dlatego, że nie trafiłem na dobry egzemplarz. Gdybym zachował więcej ostrożności przy...
~Arek K.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Niestety mam autko jako trzeci właściciel i nawet nie mam pewności co do faktycznego przebiegu wiem że 150000 ma na pewno a może 250000??? Niska cena zakupu,dobra jak na tamte czasy jakość i wyposażenie.Wersja beauty,centralny,wspomaganie,szyber,ciemnione szyby,nawet większe naprawy nie rujnują skromnego budżetu,tanie koszty eksploatacji (gaz!!!) dużo używanych części zamiennych na giełdzie itp.
~Andrzej
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Uważam, że 4 nie jest oceną przesadzoną. Konstrukcja samochodu nie jest przestarzała i wcale nie odczówam kompleksów spowodowanych jego posiadaniem. Bardzo miły samochód który bardzo dobrze się prowadzi, niezawodny.
~misiek205@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Mam auto od 3 miesiecy,zrobiłem nim ok 10.000 km i nie mam sie doczego przyczepić,nie będe narzekał bo za auto dałem 3.000zł,więc niemożna od niego oczekiwać nie wiadomo czego ale naprawde moge go polecać,ważne że tanio sie jeździ,dosyć dynamicznie i wygodnie ( jak auto za te pieniądze)
~mboss@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Cichy(jak na late 90te), niekłopotliwy w obsłudze. Bardzo tanie koszta przeglądów np: wymiana rozrządu w serwisie w Płońsku wraz z częściami kosztuje 260 zł z czego najdroższe jest podłączenie do komputera (120zł). A i w razie awarii paska rozrządu dodam, że silnik (C16NZ) jest bez kolizyjny. (Silnik)
3,6
~gremlin4
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Silnik dla ludzi "spokojnych". Niezbyt elastyczny, ale ujdzie w tłoku. Zapala nawet w największe mrozy bez najmniejszy problemów. Kultura pracy taka sobie, występuje zjawisko "wypadania zapłonu" co charakteryzuje się okresowymi krótkimi drganiami (na niskich obrotach), bez nich silnki pracowałby naprawdę gladko. Zalewam silnik pół syntetykiem i po 171000 przebiegu nie bierze oleju. (Silnik)
3,2
~Gdanski Mendel
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
kiedy go kupywałem w 99.r dałem za niego 11600zł, terz pewnie jest wart ze 4000zł;) , przez te wszystkie lata wymienilem chlodnice i pomalowalem go, nie lcizac oczywicie typowych materialow eksploatacyjnych
~szlapa4@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ja po prostu kocham to autko;) i żal mi bedize kiedyś się z nim rozstawać> aby do tego nie doszło jeżdżę nim tylko latem. mam zrobiony w nim pełny remont - blaszki nie musiałem poniewaz załatwiłęm model bezwypadkowy. Mam w nim, wspomaganie kierownicy, central, elektryke szyby, elektryke i podgrzewane lusterka, szyberdach, alarm, alui felgi z nowymi oponami, całe nowe zawieszenie, obecnie staram się o Airbag od Astry, klinmę od nexi i ABS, co...
~bmwkiller@wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
w dobrej cenie dobre ( jak na warunki i mozliwosci przecietnego polaka) auto , nie jest to bmw , ale na bmw trzeba mniec pieniadze , wolalbym 10 letniego kadeta niz nowego daewoo beznadziejnego , czy jakiegos cinquecento , a o polonezie juz nie wspomne , acha - wkurza mnie , ze rdzewieje , ale to ogolnie opel , chyba ci niemcy powinni cos na to wymyslic , bo rdza w astrze np. to nie za bardzo pasuje ...
~pa-wel@wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo przyzwoity, calkiem komfortowy, niezawodny, bezpieczny i nadal w miare dobrze wygladajacy samochod za bardzo niewielkie pieniadze. Wazne by byl w dobrym stanie. Wszystkie usterki najlepiej usuwac na biezaco. Mankament to dobierajaca sie rdza [progi] i nieco zbyt czeste drobne sterki.
Opel Kadett E Hatchback