Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1985-1991 (51) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dr.schmit
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
z usterek powaznyh to: jak go kupilem zrobilem glowice zawory uszczelniacze prowadnice komletne sprzeglo sacs (doskonaly wybor)wymieniem lozyska przyguby tarcze i klocki (ate) jestem b.zadowolony oryginalne tarcze z astry II z gliwic wytrzymuja ok 60 tys / moje maja 150 tys i wygladaj jak nowe...warto zapobegac i kupowac dobry towar... czasami czyli co 40 tys warto przeszyscic silnik krokowy
~Andrzej
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Przejechałem tym samochodem dopiero 5 tyś km więc ciężko się wypowiadać na temat niezawodności. Jak dotychczas jedyna usterka która wystąpiła to przepalenie się (ostatniego) tłumnika. Dodam, że samochód kupiłem od osoby znajomej która urzytkowała go od 7 lat i serwisowała zgodnie z instrukcją. Na tylnym rancie nadkola zauważone ślady rdzy. Jest to jednak typowa przypadłość Opli Kadetów.
~BArtek19
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
zawiodła mnie karoseria tego samochodu z wygladu ładny samochód bez żadnego pechezyka a pod spodem tylko rdza progi sie sypią byłem u mechanika z tym to niewarto robic sama robota koszt 500zł do tego czesci to ok 1000zł niewarto naprawiac lepiej go sprzedac amatorowi
~szlapa4@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
NIGDY by mnie nie zawiódł gdyby nie mał karoserii po biciu a ta z kolei zgniła i zalała komputer przez co przestał działać ale tak poza tym nic. Aha raz padął mi pompka paliwa ta w baku, ale teraz mam dwie w zapasie
~bmwkiller@wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jestem katem auta mialem poprzednio dwa kanciaki , w sumie oplami przejechalem kupe ponad 100 tys km , startowalem w rajdach , niezbyt czesto wymienialem olej :) , jezdze na ruskim paliwie , ten samochod nie chce sie psuc !!!
~mboss@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Najpoważniejsza usterka do kijowa blacharka. rdzewiejące nadkola i ranty błotników tylnich oraz ślady korozji na McPhersonach oraz pasie przednim. Ale to niedoskonałość Opla jak i początku lat 90tych.
~Tygrys
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Przez tak długi czas użytkowania, wysiadły raz hamulce-rdza, przegub - zużycie, alternator-nie wytrzymały łożyska, akumulator-wiek, rozrusznik-tuleje i szczotki, nadal działa:}
~kadette
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Pompa paliwowa - to moja wina - często jeździłem na rezerwie. Skrzynia biegów. Cylinderki hamulcowe strzeliły wszystkie jeden po drugim. I kilka innych. Zawiódł mnie wielokrotnie.
~nietoerz0@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ale jeden feler wypiep... uszczelniacz na wale miedzy skrzynią a silnikiem(200zł),korozja nie ma co sie oszukiwać tył błotniki z tym to w tych autach zawsze było ciężko
~pa-wel@wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Raz poszla uszczelka pod glowica. No i ostatnio zrobilem maly remoncik silnika, bo juz straszne ilosci oleju wypijal. Ale swoje przejechal, wiec mial prawo. Generalnie auto niezawodne.
Opel Kadett E Hatchback