Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1985-1991 (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misiek205@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jak sie pierwszy raz usiądzie wydaje sie że jest mało miejsca ale po przejechaniu 200-300 km okazuje sie że jest wystarczająco do jazdy.fotele bardzo wygodne,ostatnio po przejechaniu 1000km wstałem i wyszłem z tego auta bez żadnych bólów ( w przeciwieństwie do mercedesa 190)
~pa-wel@wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Uwielbiam siedziec za kierownica mojego kadetta. W porownaniu z innymi samochodami podobnej klasy, ktorymi jezdzilem, prezentuje sie idealnie. Prawdopodobnie z tylu jest troche mniej komfortowo ale to dla mnie bez znaczenia.
~Tygrys
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Z przodu jest świetnie, nieco gorzej ma pasażer z tyłu, zwłaszcza kiedy ktoś cofnie fotel maksymalnie do tyłu. Za to bagażnik w hatchbacku umożliwia przewniezienie niesamowicie dużych rzeczy.
~bmwkiller@wp.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
mi starczy ( mam 194 cm) , z pasazerami lipa , waski jest i nie mozna sie w nim uprawiac sexu z wygodami ( mam kubelkowe fotele) , kadet "kanciak" mial o wiele wiecej miejsca ...
~Diman_Szef
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
5 osób mieści się bez żadnych zgrzytów a i miejsca jeszcze sporo, także kolana nie opierają się na siedzeniach przednich anie na półce przedniej.
~eliza24
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo dużo miejsca. 5 dorosłych osób może spokojnie nim podróżować. Ogromny bagażnik pozwala umieścić masę bagażu (nawet przy założonej instalacji gazowej)
~gremlin4
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Dla kierowcy nawet o wzroście około 190 cm nie brakuje miejsca. Za to po odsunięciu fotela kierowcy pasażerowie bedą mieli mało miejsca.
~duch113
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
mam 185cm wzrostu wiec jak jezdziłem sam z fotelem odsunietym do tyłu to naprawde dobrze ale z tyłu juz niezbyt wygodnie
~pawel
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
z przodu idealnie, pasażer może nawet wyciągnąć nogi, z tyłu za to troche gorzej ale jeszcze nikt nie zrezygnował z jazdy
~Wojciech Laskowski
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jedzie sie wygodnie robie nim duzo km nieraz 500 km dziennie nie czuje mocnego zmeczenia jazda tym oplem to czysta przyjemnosc[
Opel Kadett E Hatchback