Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1985-1991 (61) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Święty Jimmie, Łódź
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jeśli kufer nie jest obciążony, tył prowadzi się niepewnie i hałasuje. Może pora wymienić amorki? Okrutnie podsterowny, a w ostrzejszych winklach nagłe, brutalne i niełatwe do opanowania przejście w nadsterowność - ale co zrobić, nie stać mnie w tej chwili na przyzwoity tylnonapędowy samochód w którym można gazem kontrolować "slajdy", więc musi wystarczyc to co jest.
~Arek K.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jak dla mnie super!!! Nisko zawieszony "bez przeróbek" swietnie trzyma się drogi.Nawet ostre zakręty (100-120 km/h) bez niespodzianek,pełna kontrola nad autem.Niestety przy 150 000 km tylne zawieszenie do wymiany ,oraz łożyska przód i nowe tarcze.Całość ok 1600zł :-(
~Marian 1.6
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Fajne wszytsko tylko jak autko jest starsze i gnije z przodu i mocowanie wahacza sie wyrywa i polosika ze skrzyni biegow lubi wy;eciec ale mam na to sposub lancuszek i sruba zymsk i sciagam wahacz spinam go z przednim pasem i jezdzi zrobilem juz tak 1000km.
~Andrzej
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Wystarczający ze sporymi rezerwami bezpieczeństwa. W porównaniu do wersji GSi, którą poprzednio urzytkowałem widać jego mankamenty. W szczególności jest chyba zbyt komfortowe przez co przy ostro pokonywanych zakrętach lubi się przechylać.
~misiek205@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ŚWIETNY!!! autem bez problemu da sie jechac 170km/h i puścić fajere.w zakrętach jest bardzo pewny,nie ma mowy o żadnych podsterownościach,nawet w ostry zakret da sie wejść przy 120 km/h i nie przechyla sie.
~janeq
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
dosc dobrze trzyma sie drogi, lepiej niz np. golf ale nie mozna przesadzic z predkoscia na zakretach. Cos tam puka ale co sie dziwic, w koncu auto ma swoje lata
~kadette
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Mojego kadetta kupiłem z obniżonym zawieszeniem by KONI. Rewelacyjnie wchodził w zakręty i był nie do wytrzymania twardy. Nie wiem jak wygląda sprawa w standardowych kadetach.
~mboss@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Zrobilem gruntownie zawieszenie za jakieś niespełna 700 zl ( amory 4 szt, końcówki, wahacze) i po przejechanych 80 tys km. nadal nic nie puka, nie wozi, nie stuka. Bardzo tanie części
~gremlin4
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Czuć nierówności na kierownicy, pozatym po 171000 tyś. km nie mam luzu, nic nie dzwoni, nie tłucze-narazie. Zoaczymy co bedzie po jeżdzie po naszyhc drogach :) ?
~matliz@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Autko dobrz mi sie prowadzi na zakretach na dobra przyczepnosc jak na swoja mase i roztaw osi, przy wjechaniu w głebsze dziuru jest nie wesolo raz nawet wypadlo mi radio z kieszeni.
Opel Kadett E Hatchback