Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1985-1991 (45) - Widoczność

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misiek205@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
do przodu super ale do tyłu słabo,mój kadecik jest trzy-drzwiowy i zasłania szeroki słupek za drzwiami i ta tylna boczna szyba,gdyby nie było tego plastiku na zewnątrz w roku tylko była szyba do końca było by śwetnie.
~kadette
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Do przodu i na boki bajka. Lusterka boczne super. Do tyłu przeciętnie zwłaszcza ze spojlerem. Można czegoś nie zauważyć cofając. Np. wiejsko ztuningowanego audi a100 i siedziacego w niej ABS´a;)
~Arek K.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Z tyłu mam ciemne szyby(folia),ale cofam tylko na lusterka więc nie narzekam.Przód:pełna panorama i duże boczne szyby,wszystkie fabrycznie przyciemniane
~perimam@go2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Poniewaz mam wersje cabrio o widocznosci do tylu mozna powiedziec malo (przy otwartym i zamknietym dachu) malo widac. Do przodu jest ok
~arekscorps@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Zdarzyło mi sie jeździć innymi autami ale Kadecik jak na swoją dosyć starą konstrukcję ma bardzo dobrą widoczność.
~eliza24
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Mam sedana i niestety cofając do tyłu nie zawsze jestem pewna czy o coś nie zawadzę bagażnikiem. To duży samochód.
~Andrzej
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Do przodu, tyłu i na boki bez zastrzeżeń. Grubość słupków dachowych w niczym nie przeszkadza. Wysokość siedzenia kierowcy regulowana.
~kadett 1.6
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
sprzedam lampy opel kadett gsi ishimer czarne (orginalne)pisać na email opelkadett16@interia.eu
~KiLLeR_2
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Dobra, mam przyciemniane szyby z tyłu, ale moim zdaniem widocznośc w tym modelu jest dobra.
~novy
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
w cabrio nie przyciemniajcie szyb bo nic nie widac z wewnatrz jak dach jest zalozony.
Opel Kadett E Hatchback