Lista ocen Opel Kadett E Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1985-1991 (63) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek K.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
0-60 km/h - milutko i cichutko 60-90 km/h - czy mamy silnik? 100-140 km/h - spokojnie można rozmawiać(trochę świstów przy wietrznej pogodzie) 150-170 km/h - pioneer + sub aktywny zagłuszy wszzystko więc polecam dobry sprzet grający i nawet te szumy i plastiki nie przeszkadzają...
~kadette
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Tragedia:) Stuki dochodzą zewsząd. Deska rozdzielcza skrzypi, niezidentyfikowane poluzowane elementy sukają. Do tego specyficzny sposob montowania wydechu sprawia, że przy pewnych obrotach wpada w rezonans i obija się o podwozie. Będziesz musiał baaaaaardzo głośno słuchać radia.
~szlapa4@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Mam całe auto raqzem z drzwiami wyciszone najpierw pastą wyciszającą a na to maty i gośno dpiero zaczyna się robić powyżej 150KM/h, ale to bardziej wiatr słychać niż silnik. Chcę dołożyć dodatkową uszczelkę na drzwi i powinno byc lepiej
~Andrzej
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Zdecydowanie najsłabsza strona Opla. Głośna praca silnika i szumy powietrza dochodzące z okolic lusterek po przekroczeniu 110 km/h. Za to nie słychać w kabinie odgłosów pracy zawieszenia.
~Marian 1.6
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
na poczatku odwiesil mi sie tlumniek i na dziurze wbil mi sie do baku i narobil troch szkut ale tak jest git!!
~pawel
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
no niestety tu wszystko słychać, każdy ruch amortyzatora, sprężyny, wachacza itd ale można tez posłuchać silnika... :)
~firley
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Z tym może być gorzej Kadett to głośny samochód praktycznie ciężko znaleść coś w kabinie co nie stuka i skrzypi
~perimam@go2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Czasami wieje miedzy uszczelka drzwi a dachem (drzwi bez ramki) ale na ten wiek i tak jest nie najglosniej - da sie jechac ;)
~wojtekaw@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
przy większych prędkościach troszeczkę za głośny ale po dodaniu odpowiedniej końcówki tłumik ma przyjemny dźwięk
~kadett 1.6
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
sprzedam lampy opel kadett gsi ishimer czarne (orginalne)pisać na email opelkadett16@interia.eu
Opel Kadett E Hatchback