Oceny Opel Kadett E Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW 1986-1991

Najnowsze oceny Opel Kadett E Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW 1986-1991

1,6
~kadar
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
Okrutna beznadzieja.Rozwiązania techniczne rodem z klocków lego....może w klockach się sprawdzają. Najgorszy z możliwych wyrób samochodopodobny. Gnije w oczach i zabiera mnóstwo czasu i kasy na ciągłe samodzielne naprawy. Kondycja firmy Opel odzwierciedla jakość wyrobów.
~aro123452@wp.pl
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
Auto jest dobre a nawet bardzo, najwazniejsze ze jest nie zawodny i nic sie nie psuje. Prosta konstrukcja sprawia że jest prosty w obsłudze, a i częsci są tanie.Jedynie co moze irytować to rdza. samochód jest słabo zabespieczony przed korozja, jeżeli urzytkownik o to nie zadba konczy się bardzo żle.
2,1
~bik
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
to auto jest gorsze od zadbanego Poloneza, czy FSO. Dbam o samochody, ale przy Oplu już nie nadążam z naprawami. Zaznaczam, iż auto sprowadziłem bezwypadkowe o czym mogę teraz po naprawach uczciwie zaświadczyć. Było zadbane z oryginalnym lakierem i przeciętnym przebiegiem, ale wiekowe.
~FASOL
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
Samochód kosztował mnie 16 000 złotych, miał 6 lat w chwili zakupu.Zrobiłem nim już 140 tysięcy, miał 60 000.Auto naprawdę godne polecenia porównując choćby z Golfem II czy Fordem fiestą z tamtych lat.Nie zamieniłbym i nie mam zamiaru.No może jakiś delikatny tuning optyczny, auto nadaje się do tego znakomicie.
~M.J.
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
Bardzo dobry samochód jak za te pieniądze/nigdy mnie nie zawiódł, jeżeli występują usterki to są łatwe do usunięcia.Naprawdę bardzo solidny samochód. W moim modelu z VII 1991 SPECIAL ED. mam wszystko co można mieć w ASTRZE ale za mniejsze pieniądze.Namawiam wszystkich do kupna tego modelu.M.J.
3,7
~agped@amwaw.edu.pl
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
Tani w eksploatacji, niezawodny silnik, dość głośny, tylnie błotniki i progi - korozja, do kombi po rozłożeniu tylnich foteli mieści się prawie wszystko.... . Najchętniej kupiłbym takiego samego Opelka...
~Damianas
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
Bardzo dobry samochód dla dwóch osób. i na początek
~izka iza@biurobdc.pl
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
bardzo go lubię i oczywiście ma u mnie dożywocie, świetny samochód dla ludzi którzy poszukują czegoś taniego i małoawaryjnego, niedrogiego w utrzymaniu
3,6
~kristofsrs
jak na PEŁNO LETNIE autko za 3000zł jestem zadowolony
3,4
~kacpus_
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
powiem tak: jezeli przesiadasz sie na niego z czegos gorszego (polonez, fiat 125p,126p,itp.)bedziesz pozytywnie zaskoczony...jezeli odwrotnie to mozesz byc troszke rozczarowany:)
Opel Kadett E Hatchback