Lista ocen Opel Kadett E (46)

~mirgal @interia.pl
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
jestem bardzo zadowolony, gdyby były nowsze kadety to kupuje model z tym samym silnikiem. muszę dodać że przez parę lat kilkadzesiąt tysięcy zrobił tym samochodem mój syn i go nie wykończył, ostatnio golfa wykończył w rok
~sławek
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
auto jak na swoje lata może być, mozna nim przejechać naprawde sporo kilometrów 400tys to zaden problem pod warunkiem ze sie o niego dba psują sie elementy drobne i oczywiscie te które naturalnie sie zużywają, mam go ponad 5 lat jeżdze nim dużo często z przyczepką(auto mi służy do pracy)miałem też takie auta jak: syrena, fiat 125 i 126 i uno bmw 520, mercedesa 123,golfa,renualta 19, obecnie oprócz kadetta mam audi A6. tak wiec mialem...
~Gorgo
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
Bardzo dobre autko , obszerne a przede wszystkim ekonomiczne
~JOHNY
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
Samochód ogólnie ok. wygodny , ma duży bagażnik ,Niestety trafiłem na model w kiepskim stanie .Bardzo wyeksploatowanego .O dziwo zawieszenie oryginalne od nowości.(Wymieniane tylko amory) . To co bym zmienił to diesel turbo - ten przy załadunku 5 osób jedzie jak traktor (nie ma mowy o wyprzedzaniu ).Zaleta jest niskie spalanie
~Dyszel
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
Ja juz raz pisalem o swym kadecie na tym forum, bylo to w maju tego roku. Od tamtego czasu przez wlasna głupotę zerwałem pasek rozrzadu, i poprawnie naprawiony chodzi jak szwajcarski zegarek. Idealnie zapala, nie mka wycieków jest bardzo dynamiczny i elastyczny. jednym słowem jak na prostego diesla przystało - igła. (Silnik)
~Sławek Wrocław
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
Kadett sedan 1,7d Isuzu: nie mam kompleksów że to niebezpieczne i małe Tico i niekosztuje kroci. Jest wygodnie, welur, wspomaganie,ABS, duży bagaźnik. To co bym zmienił to diesel turbo - ten przy załadunku 5 osób jedzie jak traktor. No i to wyciszenie! Ale w 1-2 osoby przyjemność jazdy jest duża tym bardziej że auto łatwo się prowadza i nie jest za duże do parkowania (w mieście). W sumie to mi się podoba. Części jak za darmo na Allegro....
4,1
~stukacz
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
wspaniała elastyczność niestety dynamika tylko na krótkich dystansach (Silnik)
~Dyszel
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
po zagrzaniu sie na długiej trasie pojawiaja sie problemy z wlaczaniem niektótych biegów-ciężko wchodzą, prowadzenie lewarka poprawne (Skrzynia biegów)
~Marcin Diesel
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
Kultura pracy, jak jest zimny to cały samochód się tzęsie, ale jak sie rozgrzeje to spoko, miękko i cicho:). Elastyczność, no coż, trzeba dość często zmieniać biegi. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Kadett E
3,2
8,2
9,5
3,8
~zielnik@autograf.pl
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
Taka troszkę hybryda w stylu Adam Słodowy-"zrób to sam" Buda GSI ospojlerowany-silnik diesel. Czyli przyjemne z pożytecznym.