Oceny Opel Kadett E Sedan

Opel Kadett E Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Kadett E Sedan

~zsyłka
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Wszystkie pozytywne strony tego auta psuje niestety jego główna wada. Rdza wychodzi wszędzie i naprawdę przeszkadza cieszyć się tym, notabene dobrym samochodem. Gdyby nie ona, byłoby świetnie. Tak, jest tylko przeciętnie. Dlatego też w niedługim czasie znikną te auta z naszego krajobrazu i zostaną tylko kolekcjonerskie okazy, których właścicieli stać na dość kosztowny remont nadwozia. A szkoda, bo pod względem zadowolenia z jazdy jego...
~P.
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
tylko blacha jest tu czymś gorszym.Reszta jest bardzo dopracowana.Zawieszenie pancerne nie ma się do czego przyczepić.Jak każdy Opel ma cos dobrego w sobie.Mój następny samochód to tez Opel ale kadetta pamiętam do tej pory.
~jotka
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Świetne auto dla młodego kierowcy z ograniczonym budżetem.. Według mnie auto przeskakuje swoje lata.. W miarę dynamiczny, a przede wszystkim ekonomiczny silnik.. Do tego wygodna podróż. Dla mnie ekstra ;-)
3,7
~Dzemek
Sedan 1.4 S 75KM 55kW
Jak by miało lepszą karoserię to całkiem dobre auto
~dk
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Auto dobrze wyglądające, dobrze się prowadzi i niedrogie w eksploatacji.
~krulu91
Sedan 1.3 N 60KM 44kW
Nie najlepsze auto dla pierwszego kierowcy. Z pewnością dla jego rodziców -finanse.
~Rotaluklak
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Auto jeździ naprawdę dobrze, pomimo tego że stoi cały czas pod chmurką nie było większych problemów (poza korozją).
~MarioVanDj
Sedan 1.4 S 75KM 55kW
Elastyczność - 5. Portafił wykręcić obroty i konkretnie wcisnąć w fotel, mimo niskiej mocy. Kultyra pracy - 4. Gdyby nie koczący się aparat zapłonowy, było by 5. Jednak po wymianie aparatu pod koniec exploatacji tego samochodu, silnik chodził jak nóweczka. (Silnik)
3,1
~sdfh
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Co moge napisac mam 20 lat mam go od kwietnia zrobilem nim 7.5 tys od tego czasu Wymienialem pompe wody i paliwa nic wiecej W miescie pali z 10l min Jeszcze jak na moja noge + stozek i wydech Jazda przyjemna , przyspieszenie na + Teraz kupuje Honde ale napewno polecam jako 1 samochod jedyny minus jest taki ze bardzo ciezko sie z nim rozstac (Silnik)
~jagiel1112@interia.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW