Oceny Opel Manta B

Opel Manta B - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Manta B

~Norbi
Opel Manta B
Sportowe auto z bardzo łądną linią. Dodatkowo jest bardzo mało ich na poslkich drogach i nie każdy wie co to jest za auto. Jego unikatowośc nie odzwierciedla się na braku części zamiennych a ich ceny nie sa astronomiczne,... wkońcu to opel. manta jest w każdym katalogu i mają prawie wszystko. Auto spokrewnione jest z innymi popularnymi modelami opla od których zaporzyczono wiele podzespołów. Auto wygodne z bardzo dużym bagażnikiem dlatego...
~anwan
Opel Manta B
Najwiekszym atutem jest prostota konstrukcji (kazdy może zostać mechanikiem) Piękna bryła nadwozia no i fenomenalna niezawodność pod warunkiem fachowego wykonania obsługi i ewntualnych napraw w latach poprzednich kiedy to co niedopracowane już sie dawno posuło. minusem jest podatność na korozję
~marco polo
Opel Manta B
zadbany egzemplaz dzielnie znosi probe czasu,ale gdy sie zapomni o wieku auta i przestanie o nie nalezycie dbac potrafi sie zemscic drobnymi dokuczliwymi defektami. pozatym tania namiastka sportowego coupe
~Kordek. [email protected]
Opel Manta B
Autko typowo z zacięciem sportowym, dla lubiących trochę się wyróżniac pod względem posiadania oryginalnego samochodu to jest napewno idealne. Jadąc nią czuje się spojżenia przechodniów i innych kierowców. Jak dla mnie to jednym słowem: REWELACJA
Opel Manta B
zadbane autko moze kosztowac nawet sporo, warte jest jednak swojej ceny. co tu zreszta tlumaczyc, kto raz kupi ten sie zakocha.
~dareksosna
Opel Manta B
Mam Mante już 8 lat i zrobiłem nią 150000 km bez awarii.Jak dotąd mnie nie zawiodła,a myśle iż jeszcze pare lat nią pojeżdże.
~turbus
Coupe 1.3 S 75KM 55kW
Opel Manta B
nie zamienie go chyba ze jego wartosc podskoczy znacznie jak juz bedzie zabytkiem:P
~Dominik
Opel Manta B
żuca sie w oczy. Ja mam przerobioną i z manty została tylko przednia i tylna klapa oraz dach co jeszcze bardziej ludzi dziwi
2,5
~Były Manciarz
Coupe 1.8 S 90KM 66kW
Opel Manta B
Strasznie kijowy samochód nie ma w nim nic sportowego to jest tylko coupe z wyglądu, miałem jedną po pół roku sprzedałem i wróciłem do BMW E 21 232i-to jest prwdziwe sportowe auto z tylnim napędem
~Gerrif Newell
Coupe 1.6 S 75KM 55kW
Opel Manta B
Ja osobiście polecam. Samochód za rozsądną cene dośc niespotykany a do tego Coupe. Jeżeli chcesz być indywidualistą to bardzo polecam.