Oceny Opel Manta B 2.0 E 110KM 81kW 1977-1988

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Manta B 2.0 E 110KM 81kW 1977-1988

~Norbi
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Sportowe auto z bardzo łądną linią. Dodatkowo jest bardzo mało ich na poslkich drogach i nie każdy wie co to jest za auto. Jego unikatowośc nie odzwierciedla się na braku części zamiennych a ich ceny nie sa astronomiczne,... wkońcu to opel. manta jest w każdym katalogu i mają prawie wszystko. Auto spokrewnione jest z innymi popularnymi modelami opla od których zaporzyczono wiele podzespołów. Auto wygodne z bardzo dużym bagażnikiem dlatego...
~anwan
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Najwiekszym atutem jest prostota konstrukcji (kazdy może zostać mechanikiem) Piękna bryła nadwozia no i fenomenalna niezawodność pod warunkiem fachowego wykonania obsługi i ewntualnych napraw w latach poprzednich kiedy to co niedopracowane już sie dawno posuło. minusem jest podatność na korozję
3,8
~marco polo
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
zadbany egzemplaz dzielnie znosi probe czasu,ale gdy sie zapomni o wieku auta i przestanie o nie nalezycie dbac potrafi sie zemscic drobnymi dokuczliwymi defektami. pozatym tania namiastka sportowego coupe
~Kordek. mar-kor@wp.pl
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Autko typowo z zacięciem sportowym, dla lubiących trochę się wyróżniac pod względem posiadania oryginalnego samochodu to jest napewno idealne. Jadąc nią czuje się spojżenia przechodniów i innych kierowców. Jak dla mnie to jednym słowem: REWELACJA
~artur.lukasik@wp.pl
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
zadbane autko moze kosztowac nawet sporo, warte jest jednak swojej ceny. co tu zreszta tlumaczyc, kto raz kupi ten sie zakocha.
~dareksosna
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Mam Mante już 8 lat i zrobiłem nią 150000 km bez awarii.Jak dotąd mnie nie zawiodła,a myśle iż jeszcze pare lat nią pojeżdże.
~Dominik
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
żuca sie w oczy. Ja mam przerobioną i z manty została tylko przednia i tylna klapa oraz dach co jeszcze bardziej ludzi dziwi
3,8
~MIC
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
Auto zaj... !!! pozdrawiam manciarzy z całego kraju
2,2
~materna
~LONGER
Coupe 2.0 E 110KM 81kW
MANTA A --- JUZ TAKICH AUT NIE BEDZIE. FOREVER YOUNG (Stosunek jakość/cena)