Lista ocen Opel Meriva I (139) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawek G.
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
ok.w sumie ma przejechane 14000km i nie zauwazylem zeby choc troche oleju wziol a czesto w opiniach w tym tkwi duzy problem.
~chojak53@interia.pl
Minivan 1.6 8V 87KM 64kW
przez rok eksploatacji wymieniłem: 1.czunik poziomu oleju,2. akumulator, naprawiałem skrzynię biegów - mogłem jechać tylko do przodu
~adamhejo
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Poprzedni właściciel wszystko wymienił co trzeba wymienić, więc mam spokój na 2-3 lata.
~silstar
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Chyba nie bez powodu Meriva należy do liderów niezawodności. Auto nigdy nie stanęło na drodze.
~fosis
Minivan 1.6 ECOTEC 100KM 74kW
Tylko wymiana sprzęgła oraz wydechu (komplet) z tych kosztowniejszych rzeczy podczas 7 lat użytkowania auta.
~Opel_expert
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Termostat, luzy w ukł. kierowniczym, uszczelka pod głowicą, akumulator się rozładowuje.
~arthgt
Minivan 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Uszodzony termostat Sprężarka klimy zaczyna hałasować Drążek kolumny kierowniczej do wymiany (450zł!!)
~WAWROWSKIJACEK@WP.PL
Minivan 1.6 ECOTEC 100KM 74kW
NA GWARANCJI SPRĘŻARKA KLIMATYZACJI, SONDA LAMBDA PO GWARANCJI JESZCZE NIE BYŁO POWAŻNYCH AWARII.
~adamski.janusz@gmail.com
Minivan 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jeżeli świecące lampki nad lusterkiem w czasie jazdy nocą nie są poważną usterką to jest naprawdę doskonale.

Usterki Opel Meriva I

Opel Meriva I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jotjot11
Minivan 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
140000 km przebiegu bez problemu.... smutno byłoby gdyby już miały być jakiekolwiek usterki