Ocena kierowcy - Opel Meriva I

Krzysztof, 14 lat temu
Silnik 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Rok produkcji 2005
Opel Meriva I 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : Przestrzeń w samochodzie i niesamowicie ciekawe rozwiązanie bagażnika
Jeżeli Ktoś kupuje takie auto (tego typu auto)świadomie, a nie trafi na pechowy egzemplarz (pechowymi zdarzają się także mercedesy i BMW), to powinien być zadowolony, a jeżeli Ktoś kupił Merivę i nagle przestała się podobać bo np odkrył, że przeszkadzają mu słupki z przodu to dlaczego nie był to przeszkodą np podczas jazd próbnych?
Cicha praca, wystarczająca moc na spokojną jazdę, na wyścigi należy kupić co najmniej Porsche.
Działa normalnie jak działać powinna, przy prawidłowym przełączaniu biegów
Twardy, bo to taki model, nie ma innych Meriv ale pewnie trzymający się drogi i nie wylatujący z zakrętu, ja taki kupiłem bo wiedziałem że taki chcę. Jak ktoś narzeka, że twardo to musi kupić Lagunę lub Citroena.
W Merivie siedzimy wysoko, dookoła przestrzennie, nic nie blokuje widoczności, do słupków należy się przyzwyczaić albo nie kupować tego typu aut.
Wszystko na swoim miejscu, bez wodotrysków i piszczałek, wszystkie potrzebne instrumenty łatwe w obsłudze, dostęp łatwy i wygodny
Funkcjonuje bez zastrzeżeń, szybka reakcja (klimatyzacja)w mojej Meriwie także szybkie odparowywanie przedniej szyby (także odmrażanie)
Takie auto właśnie szukałem, przestrzenne i wygodne
Jest OK, w każdym aucie jak silnik wejdzie na ogromne obroty to nie ma cudów że będzie cicho, jak założymy dobre opony i pojedziemy tak jak książka pisze jest naprawdę jest cicho.
Nie spodziewałem się tak dobrych wyników spalania. Powtarzam, ze na wyścigi kupuje się inne auto, a podczas spokojnej jazdy MERIVA naprawdę spala przyzwoite ilości
Nasza Meriva-A w stosunku cena/jakość jest nie do pobicia w tej kategorii aut przez inne modele.
Dzięki Bogu nic.
Dzięki Bogu nic.