Oceny Opel Meriva I 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2006-2010

Najnowsze oceny Opel Meriva I 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2006-2010

4,1
~OK
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Przed zakupem opla spedzilem 6-mie na wyjazdach na tz okazje itp. Szukałem głównie forda lub renault i opla. Wyjazdy nauczyły mnie wiele a głównie tego, że strasznie ciężko jest kupić dobry używany samochód. Mój egzemplarz pochodzi z Francji ( brew opiniom lepsze auta porównując z autami z niemiec, niemieckie auto ma na 80% cofnięty licznik i tylko idiota wierzy że niemiec polakowi tanio dobre auto sprzedał na 100% licznik cofnięty i po 1 roku...
~adamhejo
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Auto przestronne, wygodne i komfortowe, pojemne. Do zalet trzeba uznać ekonomiczny silnik i wysuwane tylne fotele dające przestrzeń w zależności czy potrzebujemy większy bagażnik czy więcej miejsca na tylnym fotelu.
~fanatyk
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Rewalacja. Mały silniczek a na dodatek Fiatowski i prosze jak śmiga. Nie wymieniasię rozrządu bo ma fańcuch - ato dla kosztów eksploatacji ogromna ulga. Trchę w zimę bło problemów z ciepełkiem w aucie - zanim się nagrzało. Ogólnie polecam dla Rodziny 2+1 swietne rozwiazanie
3,7
~UżytkownikMerivy
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Autko bardzo praktyczne, trwałe, tanie w utrzymaniu, fajne dla rodziny, trzeba tylko uważać na dobry stan zestawy napędowego.
2,9
~Ebizon
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
myśle że przeciętnie to i tak za dużo...ale to tylko za to że moje dzieci go lubią za przestrzeń jak na takiego malucha
~inferno66
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Ekonomia, ergonomia, nowoczesność , w dobrym stylu.
Dziennik kosztów dla Opel Meriva I 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
6,3
~dana
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
DPF nie pozwala jeździć merivą z dieslem po mieście - non stop podnosi się poziom oleju (Silnik)
~ediluki
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Siedzimy wysoko widoczność jak dla mnie jest bardzo dobra do przodu w boki i do tyłu ok (Widoczność)
~Andrzej.
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Ogólnie bardzo dobre autko!.
2,9
~dobrze że mam motor
Minivan 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Kultura pracy jest raczej marna, stuka puka i klekocze, jak na diesl\'a zdecydowanie za głośno. Co do elastyczności to do momentu włączenia się turbiny auto prawie nie jedzie ... nie radzę włączać się do ruchy jak coś widać w lusterku. (Silnik)