Oceny Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW 2014-2017

Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo  120KM 88kW 2014-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW 2014-2017

~Adam.
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Plusy: kompaktowe, wygodne, dosyć komfortowe autko. Dobra ergonomia, fajna pozycja za kierownicą i dobra widoczność tego co na drodze (sporadycznie przeszkadza słupek B) Bardzo sprytnie rozwiązany podział i przesuwanie tylnej kanapy. Fajna opcja z 2 oddzielnymi fotelami z tyłu. Dobra widoczność do przodu i na boki dla pasażerów z tyłu auta. Wady: mała moc silnika jak na taką masę auta (odczuwalne przy ruszaniu, potem jest ok), czasami słupek B...
~Meriviak
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Dużo schowków, poprawiona widoczność w porównaniu do Merivy A (martwe punkty przez zasłaniające słupki przednie), wygląd to rzecz gustu, mi się podoba lecz zdaje sobie sprawę że są ładniejsze auta. Samochód dla normalnych ludzi a nie dla szpanerów, Dobre światła. Wersja z lpg zamiast koła zapasowego ma butlę. Producent dołożył więc wbudowany zestaw naprawczy z kompresorem. Kompresor jest na stałe przymocowany do karoserii jednak ma na tyle...
~Antonio
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Auto wybrałem z premedytacją, ani za małe, ani za duże, a siedzi sie wysoko i wygodnie. Po pierwszych 2,5 tys. nie żałuje. LPG nie daje kopa, ale bez zarzutu działa i tanio się jedzie. Otwierane w drugą stronę drzwi, to bajer. Wygodne, gdy jeździsz sam i chcesz łatwo wrzucać rzeczy do tylu, ale z pasażerem z tyłu już jest kłopot przy jednoczesnym wysiadaniu, choć drzwi otwierają się na szerokość stodoły... Ergonomia wnętrza w porządku, ale...
~Tomek Wiśniewski
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Auto kupione w polskim salonie przejechałem prawie 90 000 km .Auto kupiłem pod względem żony ponieważ wcześniej miałem mondeo i zona miała problem z wielkością auta . Powstrzymuje mnie tylko spalanie przed sprzedażą auta, na gazie średnio 9 l. Osobiście tęsknię za mondeo.
~Hubert
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Z auta jestem generalnie zadowolony. To auto firmowe, w ciągu roku przejechałem 60 tys. km. Także raczej intensywnie je eksploatuję. Zalety, to praktyczność, oszczędność, stosunkowo dużo niezawodność i niskie koszty eksploatacji(na chwilę obecną). Dobre auto do miasta, na trasę wystarczy. Głównym powodem, dlaczego wybrałem to auto, to praktyczność. Jest znakomita!!! Nie bez znaczenia był też test Autocentrum. Polecam go obejrzeć.
~Dan
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Przyszła pora na moją ocenę zakupionej Merivy 1.4 Turbo 120KM LPG. Całokształt oceniłem na 5 choć w niektórych miejscach pojawiły się minimalne niedociągnięcia, to mimo to samochód jest rewelacyjny i spełnia moje oczekiwania.
Dziennik kosztów dla Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
9,3
3,2
~a_fly
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Niestety, zdarzają się trzeszczące plastiki, sporadyczne problemy z czujnikami ciśnienia powietrza w kołach, z czujnikami parkowania gdy nie chcą się aktywować. Silnik nie radzi sobie z masą pojazdu 1471kg - 120KM to zdecydowanie za mało, trzeba trzymać na obrotach 3000+.
~Grzesiek
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Samochód posiadam od dwóch tygodni, ale już w tak krótkim czasie zdążyłem zaliczyć dłuższy wyjazd autostradowy, trochę miasta i jazdy podmiejskiej. Jestem bardzo zadowolony. Auto daje radę w każdych okolicznościach. Stworzone jest raczej dla kierowców statecznych, dla których nie do końca liczy się prestiż, a raczej do bólu pragmatyzm. Polecam
4,1
~Grizzly
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Fajne zgrabne autko, dosyć dynamiczne i w zasadzie bezproblemowe.
~Szczepan
Mikrovan Facelifting 1.4 LPG Turbo 120KM 88kW
Wersja 1.4 turbo 120 KM Enjoy z dodatkami - czujniki parkowania, kamera cofania - polecam - przydatne.
Opel Meriva II Mikrovan Facelifting