Oceny Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW 2014-2017

Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW 2014-2017

~Boss
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Bardzo rozczarowany jestem tym autem. Niestety nie minął rok a przy przebiegu 24 tys km wymiana listwy z cewkami. Oryginalna w wersji po lifcie jest firmy i tu uwaga! Delphi. We wcześniejszych był Bosch! Teraz zauważyłem spadek ilości płynu chłodzącego ...póki co nie znalazłem jeszcze przyczyny.
~Jakub
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto miejskie jakie się spodziewaliśmy, w środku zadziwiająco dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Nie ma oczywiście nic za darmo i mały bagażnik łatwo zapełnić nawet podczas większych zakupów. Inna sprawa to silnik - na miasto i niedługi trasy jest ok, chyba że nie pędzisz jak BOR, wtedy daje radę i dalej. Czuć oczywiście niedostatek mocy ale wiedziałem co kupuję i do czego będzie mi służyć.
~Bartol
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Małe, sprytne i bardzo funkcjonalne auto. Mechanizm otwierania tylnych drzwi sprawdza się idealnie przy dzieciach a to, że otwierają się pod kątem 90 stopni daje możliwość zapakowania na tylną kanapę dosłownie wszystkiego.
~Dżony
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Duży kloc, bez turbo i czujników parkowania nie brać. Przynajmniej się nie psuje.
~_botanik
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto fajne, praktyczne, w miarę ekonomiczne (szczególnie w stosunku cena/jakość) niestety częste drobne awarie denerwują...
~Adam
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto idealne na codzienne użytkowanie dla małej rodziny. Nie za duże, ale praktyczne i wygodne.
Dziennik kosztów dla Opel Meriva II Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
7,7
~Zadowolony z zakupu
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Wszechstronny samochód do miasta, sprawdza się w codziennej eksploatacji - głównie jazda miejska. Bogate wyposażenie umila jazdę a bardzo dobra widoczność ułatwia poruszanie się.
Opel Meriva II Mikrovan Facelifting