Lista ocen Opel Meriva II (71) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony z zakupu
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Wszechstronny samochód do miasta, sprawdza się w codziennej eksploatacji - głównie jazda miejska. Bogate wyposażenie umila jazdę a bardzo dobra widoczność ułatwia poruszanie się.
~Vincent
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Merivę kupiłem przypadkiem bo szukałem samochodu, który pomieści moją żonę oraz trójkę małych dzieci. Ciekawa sylwetka i funkcjonalne wnętrze przekonały mnie do zakupu.
~Maciej
Mikrovan Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Auto w rzadko spotykany egzemplarzu, z automatyczną skrzynią biegów. Automat działa rewelacyjnie. Nie mam praktycznie zastrzeżeń do tego auta.
~wojtek
Mikrovan 1.4 LPG Turbo ecoFLEX 120KM 88kW
auto ładne zarówno na zewnątrz jak i w środku no i przede wszystkim wygodne. W stosunku do poprzedniego auta silnik ma za małe przyśpieszenie ale w sumie OK.
~benek56
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Dobry wygląd, dobrze wyciszony wewnątrz, mniejsze spalanie, lepsze wykończenie wnętrza w porównaniu do wersji A z silnikiem 100KM, dynamika jazdy dostateczna.
~Michu
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Fajne przestronne, przynajmniej z przodu auto. Do miasta spisuje się fajnie a i wyjazd w trasę też nie jest dramatem
~_botanik
Mikrovan Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto fajne, praktyczne, w miarę ekonomiczne (szczególnie w stosunku cena/jakość) niestety częste drobne awarie denerwują...
~dux99
Mikrovan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Samochód bardzo fajny jak na swoją kategorię, natomiast trzeba uważać na skrzynię M32 i ją odpowiednio serwisować.
~rossi
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Chyba najwieksze pozytywne zaskoczenie sposrod wszystkich dotychczas eksploatowanych aut.
~Marek
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto ktore kupilem przypadkiem i z oporami "bo to Opel".Okazalo się świetnym kompanem.