Oceny Opel Mokka II SUV

Najnowsze oceny Opel Mokka II SUV

3,4
~Adam Z
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Zapraszam do lektury ocen poszczególnych elementów, które starałem się rzetelnie ocenić na podstawie własnego doświadczenia. W mojej ocenie nie ma ani grama złośliwości wobec marki. Auto może się podobać i tak też stało się w moim przypadku. Czym innym jest już użytkowanie auta, które obnaża niedoskonałości i sztuczne oszczędzanie na pewnych banalnych ale niezbędnych elementach, co przekłada się na moją ocenę. No niestety jest więcej minusów...
~Piotr
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Auto użytkuje już 1,5 roku. Robię nim sporo km, ponieważ przeglądy po 15k km robię 2 razy w roku. Auto wygląda obłędnie, w wersji GS Line, czarne wnętrze, dwa kolory nadwozia zielony i czarny super się ze sobą łączą. Światła intelilux LED działają bardzo dobrze i pomagają w nocy widzieć więcej. Auto idealne do miasta, przez swój mały rozmiar i stosunkowo dużą moc. Na trasie jedzie się bardzo wygodnie i przyjemnie. Auto jest wysokie...
3,2
~Jakoob
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Ten samochód to pomyłka. Nie bez powodu o Oplu mówi się, że to niemieckie Daewoo. Akurat II generacja Mokki posiada kilka wpadek funkcjonalnych oraz jakościowych jak np. wyciszenie i sposób otwarcia bagażnika.
3,1
~Jacek
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Średni. Duży na zewnątrz, w środku ciasnota. Bagażnik beznadziejny. W egzemplarzu, który użytkowałem brak lampki w tylnym rzędzie siedzeń. Do tego bardzo twarde zawieszenie. Skrzynia automatyczna dziwnie zmienia biegi, jest głośna. Auto bardzo podatne na boczne podmuchy wiatru. Wchodzenie i wychodzenie mega utrudnione.
~Józef K.
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Świetne auto, bardzo żwawy silnik, średnie spalanie ok. 6 L/100km. Póki co żadnych problemów. Wyciszenie dobre, świetnie się prowadzi. Miejski crossover, ale i na autostradzie spisuje się dobrze, nie ma problemu z wyprzedzaniem itp.
~TM
SUV 1.2 Turbo 100KM 74kW
Nic do zarzucenia, robi to co powinien w swojej klasie, jest wygodny i posiada sporo różnej technologii. Raz zostałem uratowany przed wjechaniem w kierowcę który wyjechał z boku.

Usterki Opel Mokka II

Opel Mokka II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~Łukasz
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Bardzo przeciętnie, wygląd ok, słabe wnętrze mnóstwo skrzypiącego piano black, jakieś drobne usterki się pojawiają, akcje serisowe, w nowym aucie nie powinno tak to wygklądać.
~Mateuszek
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Bardzo fajne autko, daje 4/5 bo ma kilka mankamentow ale ogolne wrazenie jest pozytywne.
3,8
~Konrad
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Ciężko zejść poniżej 8 litrów w tak małym silniku. Tragedia. (Silnik)
~Kamil
SUV 1.2 Turbo 100KM 74kW